Licensed to Star Trackers Track Club    Hy-Tek's Meet Manager 3/9/2013 06:27 AM
      G.S.S.S.A. 20th Annual Track & Field Meet - 2/26/2013 to 2/27/2013       
                       Junior High Schools Championship                        
                   Thomas A. Robinson Track & Field Stadium                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash Bantam (U13)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 13.15  1995        Regina Johnson, C.R. Walker                 
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 5.1 
  1 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers                    14.66Q 
  2 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis                       14.91Q 
  3 664 Bullard, Alexandria   12 A. F. Adderley                    15.32q 
  4 807 Butler, Antonea       12 C. H. Reeves                      15.38q 
  5 1602 Almonor, Shamia      12 L. W. Young                       16.02  
  6 1848 Saintil, Josephe     12 T. A. Thompson                    16.03  
  7 1532 Lightbourn, Denisha  12 H. O. Nash                        16.49  
  8 1727 Miller, Destiny      12 S. C. McPherson                   16.52  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 5.1 
  1 837 Rolle, Oneika         12 C. H. Reeves                      14.16Q 
  2 1552 Williams, Shorntell  12 H. O. Nash                        15.20Q 
  3 693 Stachan, Angelina     12 A. F. Adderley                    15.42q 
  4 1736 Roach, Denikua       12 S. C. McPherson                   15.86q 
  5 1612 Davis, Dontenae      12 L. W. Young                       16.02  
  6 1818 Fisher, Breanna      12 T. A. Thompson                    16.75  
  7 899 Brown, Santae         12 D. W. Davis                       18.13  
 -- 747 Cambridge, Raegene    12 Anatol Rodgers                      DNS  
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 13.15  1995        Regina Johnson, C.R. Walker                 
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 4.2 
  1 837 Rolle, Oneika         12 C. H. Reeves           14.16      14.01    10  
  2 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers         14.66      14.75     8  
  3 1552 Williams, Shorntell  12 H. O. Nash             15.20      14.88     6  
  4 664 Bullard, Alexandria   12 A. F. Adderley         15.32      15.07     5  
  5 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis            14.91      15.31     4  
  6 693 Stachan, Angelina     12 A. F. Adderley         15.42      15.40     3  
  7 807 Butler, Antonea       12 C. H. Reeves           15.38      15.71     2  
  8 1736 Roach, Denikua       12 S. C. McPherson        15.86      15.72     1  
Preliminaries
  9 1612 Davis, Dontenae      12 L. W. Young            16.02             
 10 1602 Almonor, Shamia      12 L. W. Young            16.02             
 11 1848 Saintil, Josephe     12 T. A. Thompson         16.03             
 12 1532 Lightbourn, Denisha  12 H. O. Nash             16.49             
 13 1727 Miller, Destiny      12 S. C. McPherson        16.52             
 14 1818 Fisher, Breanna      12 T. A. Thompson         16.75             
 15 899 Brown, Santae         12 D. W. Davis            18.13             
 -- 747 Cambridge, Raegene    12 Anatol Rodgers          DNS              
 
Event 2  Girls 200 Meter Dash Bantam (U13)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 27.75  3/2/2005    Vashti Colebrooke, D.W. Davis 17            
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 3.1 
  1 837 Rolle, Oneika         12 C. H. Reeves                      29.11Q 
  2 1552 Williams, Shorntell  12 H. O. Nash                        30.72Q 
  3 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis                       30.82q 
  4 664 Bullard, Alexandria   12 A. F. Adderley                    31.25q 
  5 1848 Saintil, Josephe     12 T. A. Thompson                    31.30q 
  6 1602 Almonor, Shamia      12 L. W. Young                       32.56  
  7 1716 Francois, Lorrie     12 S. C. McPherson                   32.65  
  8 747 Cambridge, Raegene    12 Anatol Rodgers                    32.94  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 2.1 
  1 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers                    31.02Q 
  2 693 Stachan, Angelina     12 A. F. Adderley                    31.59Q 
  3 827 MACKEY, Teddisha      12 C. H. Reeves                      31.73q 
  4 1818 Fisher, Breanna      12 T. A. Thompson                    32.91  
  5 1736 Roach, Denikua       12 S. C. McPherson                   33.51  
  6 1634 Ozuruigbo, Pearl     12 L. W. Young                       34.00  
  7 899 Brown, Santae         12 D. W. Davis                       35.57  
  8 1519 Colebrooke, Carlisa  12 H. O. Nash                        36.49  
 
Event 2  Girls 200 Meter Dash Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 27.75  3/2/2005    Vashti Colebrooke, D.W. Davis 17            
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 0.2 
  1 837 Rolle, Oneika         12 C. H. Reeves           29.11      28.78    10  
  2 1552 Williams, Shorntell  12 H. O. Nash             30.72      29.55     8  
  3 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers         31.02      30.16     6  
  4 1848 Saintil, Josephe     12 T. A. Thompson         31.30      30.54     5  
  5 664 Bullard, Alexandria   12 A. F. Adderley         31.25      31.01     4  
  6 827 MACKEY, Teddisha      12 C. H. Reeves           31.73      31.39     3  
  7 693 Stachan, Angelina     12 A. F. Adderley         31.59      31.79     2  
  8 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis            30.82      32.47     1  
Preliminaries
  9 1602 Almonor, Shamia      12 L. W. Young            32.56             
 10 1716 Francois, Lorrie     12 S. C. McPherson        32.65             
 11 1818 Fisher, Breanna      12 T. A. Thompson         32.91             
 12 747 Cambridge, Raegene    12 Anatol Rodgers         32.94             
 13 1736 Roach, Denikua       12 S. C. McPherson        33.51             
 14 1634 Ozuruigbo, Pearl     12 L. W. Young            34.00             
 15 899 Brown, Santae         12 D. W. Davis            35.57             
 16 1519 Colebrooke, Carlisa  12 H. O. Nash             36.49             
 
Event 3  Girls 400 Meter Dash Bantam (U13)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 1:04.02  1999        Tavara Rigby, C.H. Reeves                 
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 837 Rolle, Oneika         12 C. H. Reeves                    1:10.94Q 
  2 693 Stachan, Angelina     12 A. F. Adderley                  1:11.37Q 
  3 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers                  1:15.89q 
  4 1847 Rolle, Makia         12 T. A. Thompson                  1:16.94  
  5 1732 Parker, Shavonte     12 S. C. McPherson                 1:18.53  
  6 895 Bastian, Britney      12 D. W. Davis                     1:19.68  
  7 1643 Trembly, Jetane      12 L. W. Young                     1:22.23  
  8 1514 Bain, Tereckiann     12 H. O. Nash                      1:27.74  
Heat  2 Preliminaries
  1 664 Bullard, Alexandria   12 A. F. Adderley                  1:12.34Q 
  2 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis                     1:12.65Q 
  3 1707 Coakley, Omega       12 S. C. McPherson                 1:13.59q 
  4 1808 Burrows, Derronique  12 T. A. Thompson                  1:15.00q 
  5 827 MACKEY, Teddisha      12 C. H. Reeves                    1:15.60q 
  6 1607 Burrows, Phylesha    12 L. W. Young                     1:19.61  
  7 1549 Thompson, Chrischay  12 H. O. Nash                      1:29.89  
  8 764 Sands, Hurez          12 Anatol Rodgers                  1:52.34  
 
Event 3  Girls 400 Meter Dash Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 1:04.02  1999        Tavara Rigby, C.H. Reeves                 
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 693 Stachan, Angelina     12 A. F. Adderley       1:11.37    1:11.28    10  
  2 837 Rolle, Oneika         12 C. H. Reeves         1:10.94    1:13.70     8  
  3 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis          1:12.65    1:13.74     6  
  4 664 Bullard, Alexandria   12 A. F. Adderley       1:12.34    1:13.97     5  
  5 1707 Coakley, Omega       12 S. C. McPherson      1:13.59    1:14.54     4  
  6 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers       1:15.89    1:16.07     3  
  7 827 MACKEY, Teddisha      12 C. H. Reeves         1:15.60    1:18.50     2  
  8 1808 Burrows, Derronique  12 T. A. Thompson       1:15.00    1:24.46     1  
Preliminaries
  9 1847 Rolle, Makia         12 T. A. Thompson       1:16.94             
 10 1732 Parker, Shavonte     12 S. C. McPherson      1:18.53             
 11 1607 Burrows, Phylesha    12 L. W. Young          1:19.61             
 12 895 Bastian, Britney      12 D. W. Davis          1:19.68             
 13 1643 Trembly, Jetane      12 L. W. Young          1:22.23             
 14 1514 Bain, Tereckiann     12 H. O. Nash           1:27.74             
 15 1549 Thompson, Chrischay  12 H. O. Nash           1:29.89             
 16 764 Sands, Hurez          12 Anatol Rodgers       1:52.34             
 
Event 4  Girls 800 Meter Run Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 2:40.82  1999        Tavara Rigby, C.H. Reeves                 
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 1553 Wincan, Bernadette   12 H. O. Nash                      2:53.75    10  
  2 806 Bowe, Shanyah         12 C. H. Reeves                    2:55.93     8  
  3 1851 Turnquest, Jasmine   12 T. A. Thompson                  2:57.12     6  
  4 1643 Trembly, Jetane      12 L. W. Young                     3:01.47     5  
  5 1808 Burrows, Derronique  12 T. A. Thompson                  3:04.00     4  
  6 895 Bastian, Britney      12 D. W. Davis                     3:08.49     3  
  7 807 Butler, Antonea       12 C. H. Reeves                    3:08.73     2  
  8 1607 Burrows, Phylesha    12 L. W. Young                     3:09.44     1  
  9 692 St. Hillaire, Lashan  12 A. F. Adderley                  3:12.99  
 10 1704 Ceus, Yvonne         12 S. C. McPherson                 3:15.98  
 11 1697 Adderley, Adaria     12 S. C. McPherson                 3:25.85  
 12 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis                     3:42.31  
 13 667 Culmer, Shanice       12 A. F. Adderley                  4:00.61  
 14 767 Smith, Chanti         12 Anatol Rodgers                  4:09.20  
 15 1533 Lynes, Shadiamond    12 H. O. Nash                      4:11.46  
 16 764 Sands, Hurez          12 Anatol Rodgers                  4:22.69  
 
Event 5  Girls 1200 Meter Run Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:37.20  2010        Edwinette Sturrup, A.F. Adderley 15       
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 692 St. Hillaire, Lashan  12 A. F. Adderley                  4:49.13    10  
  2 806 Bowe, Shanyah         12 C. H. Reeves                    4:55.44     8  
  3 816 Forbes, Judy          12 C. H. Reeves                    4:59.58     6  
  4 910 Joseph, Mesika        12 D. W. Davis                     5:06.25     5  
  5 917 Prophete, Arianna     12 D. W. Davis                     5:09.04     4  
  6 1553 Wincan, Bernadette   12 H. O. Nash                      5:13.41     3  
  7 1643 Trembly, Jetane      12 L. W. Young                     5:14.26     2  
  8 1851 Turnquest, Jasmine   12 T. A. Thompson                  5:16.73     1  
  9 1707 Coakley, Omega       12 S. C. McPherson                 5:19.69  
 10 1521 Culmer, Raven        12 H. O. Nash                      5:20.61  
 11 1733 Phipps, Annelene     12 S. C. McPherson                 5:22.12  
 12 672 Fernander, Teddy      12 A. F. Adderley                  5:41.02  
 13 1607 Burrows, Phylesha    12 L. W. Young                     5:58.91  
 14 1822 Henry, Barackiel     12 T. A. Thompson                  7:08.73  
 -- 766 Sherman, Mariah       12 Anatol Rodgers                      DNS  
 -- 775 Woodside, Sherlique   12 Anatol Rodgers                      DNS  
 
Event 6  Girls 4x100 Meter Relay Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 55.74  3/3/2009    S. C. McPherson (18) Sharks, S.C. McPherson1
                       W ROLLE, J WILLIAMS, D FERGUSON, J HENDERSON      
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 C. H. Reeves                                                   58.41    20  
     1) Rolle, Aldonique 12             2) MACKEY, Teddisha 12            
     3) Butler, Antonea 12              4) Rolle, Oneika 12               
  2 A. F. Adderley                                                 59.27    18  
     1) St. Hillaire, Lashanter 12      2) Bullard, Alexandria 12         
     3) Strachan, Asiarainna 12         4) Stachan, Angelina 12           
  3 S. C. McPherson 18                                           1:02.29    12  
     1) Adderley, Adaria 12             2) Roach, Denikua 12              
     3) Ceus, Yvonne 12                 4) Miller, Destiny 12             
  4 H. O. Nash                                                   1:02.54    10  
     1) Lightbourn, Denisha 12          2) Williams, Shorntelle 12        
     3) Wincan, Bernadette 12           4) Colebrooke, Carlisa 12         
  5 L. W. Young                                                  1:06.25     8  
     1) Davis, Dontenae 12              2) Trembly, Jetane 12             
     3) Taylor, Delante 12              4) Almonor, Shamia 12             
  6 T. A. Thompson                                               1:08.64     6  
     1) Joseph, Destiny 12              2) Saintil, Josephe 12            
     3) Burrows, Derronique 12          4) Fisher, Breanna 12             
  7 D. W. Davis                                                  1:09.15     4  
     1) Guillane, Cindy 12              2) Brown, Santae 12               
     3) Bastian, Britney 12             4) Joseph, Carline 12             
 -- Anatol Rodgers                                                    DQ  
     1) Cambridge, Raegene 12           2) Bullard, Brianne 12            
     3) Clarke, Shania 12               4) Sands, Hurez 12                
 
Event 7  Girls 4x400 Meter Relay Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:53.40  3/4/2009    S. C. McPherson (18) Sharks, S.C. McPherso
                         J WILLIAMS, J HENDERSON, D FERGUSON, W ROLLE      
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 A. F. Adderley                                               4:52.69*   20  
     1) St. Hillaire, Lashanter 12      2) Stachan, Angelina 12           
     3) Strachan, Asiarainna 12         4) Bullard, Alexandria 12         
  2 C. H. Reeves                                                 5:07.01    18  
     1) MACKEY, Teddisha 12             2) Rolle, Aldonique 12            
     3) Butler, Antonea 12              4) Bowe, Shanyah 12               
  3 L. W. Young                                                  5:18.67    12  
     1) Burrows, Phylesha 12            2) Ozuruigbo, Pearl 12            
     3) Taylor, Delante 12              4) Davis, Dontenae 12             
  4 D. W. Davis                                                  5:19.48    10  
     1) Bastian, Britney 12             2) Joseph, Carline 12             
     3) Joseph, Mesika 12               4) Prophete, Arianna 12           
  5 H. O. Nash                                                   5:28.71     8  
     1) Culmer, Raven 12                2) Lynes, Shadiamond 12           
     3) Bain, Tereckiann 12             4) Wincan, Bernadette 12          
  6 T. A. Thompson                                               5:31.66     6  
     1) Rolle, Makia 12                 2) Burrows, Derronique 12         
     3) Henry, Barackiel 12             4) Turnquest, Jasmine 12          
 -- S. C. McPherson 18                                               DNS  
     1) Ceus, Yvonne 12                 2) Roach, Denikua 12              
     3) Adderley, Adaria 12             4) Coakley, Omega 12              
 -- Anatol Rodgers                                                   DNS  
     1) Bullard, Brianne 12             2) Sherman, Mariah 12             
     3) Sands, Hurez 12                 4) Cambridge, Raegene 12          
 
Event 8  Girls Long Jump Bantam (U13)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 4.39m  1999        Shenique Meldor, C.C. Sweeting              
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
Flight  1 Finals
  1 807 Butler, Antonea       12 C. H. Reeves                      3.28m   NWI  10-09.25   10  
     3.26m(NWI) PASS      3.23m(NWI) 3.28m(NWI)        
  2 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers                    3.25m   NWI  10-08.00    8  
     FOUL      PASS      2.69m(NWI) 3.25m(NWI)        
  3 827 MACKEY, Teddisha      12 C. H. Reeves                      3.20m   NWI  10-06.00    6  
     3.20m(NWI) 2.86m(NWI) 3.19m(NWI) FOUL             
  4 909 Joseph, Carline       12 D. W. Davis                       3.13m   NWI  10-03.25    5  
     3.13m(NWI) PASS      FOUL      2.20m(NWI)        
  5 695 Strachan, Asiarainna  12 A. F. Adderley                    3.12m   NWI  10-03.00    4  
     2.98m(NWI) 2.96m(NWI) 2.91m(NWI) 3.12m(NWI)        
  6 899 Brown, Santae         12 D. W. Davis                       3.09m   NWI  10-01.75    3  
     2.81m(NWI) PASS      PASS      3.09m(NWI)        
  7 1533 Lynes, Shadiamond    12 H. O. Nash                        2.84m   NWI   9-04.00    2  
     2.29m(NWI) 2.75m(NWI) 2.40m(NWI) 2.84m(NWI)        
  8 1829 Joseph, Destiny      12 T. A. Thompson                    2.77m   NWI   9-01.25    1  
     FOUL      2.77m(NWI) FOUL      FOUL             
  9 1625 Knowles, Aleisha     12 L. W. Young                      J2.59m   NWI   8-06.00 
     2.46m(NWI) 2.59m(NWI) 2.33m(NWI) FOUL             
  9 1751 Whyte, Lashae        12 S. C. McPherson                   2.59m   NWI   8-06.00 
     2.59m(NWI) FOUL      2.19m(NWI) 2.53m(NWI)        
 11 1735 Ramsey, Kendrell     12 S. C. McPherson                   2.51m   NWI   8-03.00 
     FOUL      2.51m(NWI) FOUL      FOUL             
 12 1636 Roach, Wayneadra     12 L. W. Young                       2.32m   NWI   7-07.50 
     FOUL      2.22m(NWI) FOUL      2.32m(NWI)        
 13 1549 Thompson, Chrischay  12 H. O. Nash                        2.27m   NWI   7-05.50 
     FOUL      2.20m(NWI) FOUL      2.27m(NWI)        
 -- 1814 Desir, Laquan        12 T. A. Thompson                     FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL      FOUL             
 -- 665 Celestin, Lovena      12 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 766 Sherman, Mariah       12 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 
Event 9  Girls High Jump (3'6") Bantam (U13)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 1.32m  2002        Keithra Richards, C.C. Sweeting Jr          
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1847 Rolle, Makia         12 T. A. Thompson                    1.24m    4-00.75   10  
     1.06 1.12 1.17 1.22 1.24 1.27 
        O    O    O   XO    O  XXX 
  2 804 Bethel, Tamia         12 C. H. Reeves                     J1.17m    3-10.00    6  
     1.06 1.12 1.17 1.22 
        O    O   XO  XXX 
  2 1848 Saintil, Josephe     12 T. A. Thompson                    1.17m    3-10.00    8  
     1.06 1.12 1.17 1.22 
        O   XO    O  XXX 
  4 1533 Lynes, Shadiamond    12 H. O. Nash                       J1.12m    3-08.00    3  
     1.06 1.12 1.17 
      XXO  XXO  XXX 
  4 695 Strachan, Asiarainna  12 A. F. Adderley                   J1.12m    3-08.00    4  
     1.06 1.12 1.17 
        O  XXO  XXX 
  4 824 Knight, Colleen       12 C. H. Reeves                      1.12m    3-08.00    5  
     1.06 1.12 1.17 
        O   XO  XXX 
  7 693 Stachan, Angelina     12 A. F. Adderley                    1.06m    3-05.75    1.5
     1.06 1.12 
        O  XXX 
  7 748 Clarke, Shania        12 Anatol Rodgers                   J1.06m    3-05.75 
     1.06 1.12 
      XXO  XXX 
  7 1553 Wincan, Bernadette   12 H. O. Nash                        1.06m    3-05.75    1.5
     1.06 1.12 
        O  XXX 
 -- 1724 Joseph, Yanyce       12 S. C. McPherson                      NH            
     1.06 
      XXX 
 -- 904 Guillane, Cindy       12 D. W. Davis                          NH            
     1.06 
      XXX 
 -- 1727 Miller, Destiny      12 S. C. McPherson                      NH            
     1.06 
      XXX 
 -- 759 Pierrelus, Berline    12 Anatol Rodgers                       NH            
     1.06 
      XXX 
 -- 1607 Burrows, Phylesha    12 L. W. Young                         DNS            
 -- 1642 Taylor, Delante      12 L. W. Young                         DNS            
 -- 899 Brown, Santae         12 D. W. Davis                         DNS            
 
Event 10  Girls Shot Put (6lbs) Bantam (U13)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 9.03m  2010        Laquell Harris, A.F. Adderley 15            
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 830 McGregor, Kendria     12 C. H. Reeves                      7.52m   24-08.25   10  
      FOUL  7.52m  FOUL  5.73m       
  2 1529 Jones, Jaida         12 H. O. Nash                        6.47m   21-02.75    8  
      6.47m  5.31m  4.92m  6.31m       
  3 689 Rolle, Jamea          12 A. F. Adderley                    6.30m   20-08.00    6  
      6.30m  5.75m  6.13m  5.98m       
  4 1702 Carey, Trevaniya     12 S. C. McPherson                   6.23m   20-05.25    5  
      5.33m  5.73m  5.63m  6.23m       
  5 840 Smith, Syntiesh       12 C. H. Reeves                      6.06m   19-10.75    4  
      6.06m  5.72m  5.29m  FOUL       
  6 746 Bullard, Brianne      12 Anatol Rodgers                    5.94m   19-06.00    3  
      5.94m  4.79m  FOUL  4.51m       
  7 695 Strachan, Asiarainna  12 A. F. Adderley                    5.76m   18-10.75    2  
      FOUL  FOUL  5.73m  5.76m       
  8 764 Sands, Hurez          12 Anatol Rodgers                    5.73m   18-09.75    1  
      5.73m  5.72m  5.23m  FOUL       
  9 1818 Fisher, Breanna      12 T. A. Thompson                    4.95m   16-03.00 
      4.73m  4.95m  3.82m  4.86m       
 10 1619 Griffin, Racquel     12 L. W. Young                       4.92m   16-01.75 
      4.54m  4.92m  FOUL  4.33m       
 11 919 St. Fleur, Gabrielle  12 D. W. Davis                       4.83m   15-10.25 
      FOUL  4.70m  4.83m  4.70m       
 12 1750 Weir, Netsanet       12 S. C. McPherson                   4.55m   14-11.25 
      FOUL  4.43m  4.18m  4.55m       
 -- 923 Williams, Shanae      12 D. W. Davis                        FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL       
 -- 1632 Nottage, Shapharah   12 L. W. Young                         DNS            
 -- 1820 Gilbert, Lashanda    12 T. A. Thompson                      DNS            
 -- 1546 Stubbs, Kristina     12 H. O. Nash                          DNS            
 
Event 11  Boys 100 Meter Dash Bantam (U13)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 12.60  2/12/2008   Lorman Johnson, A.F. Adderley 15            
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 3.6 
  1 866 Jolly-McKinney, Tomi  12 C. H. Reeves                      13.79Q 
  2 1794 Simon, Valentino     12 S. C. McPherson                   14.46Q 
  3 929 Culmer, Artheo        12 D. W. Davis                       14.66q 
  4 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers                    14.82  
  5 1658 Dill, Tevon          12 L. W. Young                       14.86  
  6 723 McKenzie, Leondre     12 A. F. Adderley                    14.95  
  7 1880 Pierre, Ruben        12 T. A. Thompson                    14.99  
 -- 1601 Wood, Julmis         12 H. O. Nash                          DNS  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 2.8 
  1 1770 Green, Alvin         12 S. C. McPherson                   14.12Q 
  2 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers                    14.49Q 
  3 1888 Smith, Menalick      12 T. A. Thompson                    14.59q 
  4 947 Moss, Keyovano        12 D. W. Davis                       14.72q 
  5 1661 Frinder, Jeanty      12 L. W. Young                       14.73q 
  6 863 Jean, Loussaint       12 C. H. Reeves                      15.58  
  7 724 Melville, Lee         12 A. F. Adderley                    15.63  
 -- 1573 MACKEY, Derreen      12 H. O. Nash                          DNS  
 
Event 11  Boys 100 Meter Dash Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 12.60  2/12/2008   Lorman Johnson, A.F. Adderley 15            
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 3.8 
  1 866 Jolly-McKinney, Tomi  12 C. H. Reeves           13.79      13.92    10  
  2 1770 Green, Alvin         12 S. C. McPherson        14.12      13.97     8  
  3 1794 Simon, Valentino     12 S. C. McPherson        14.46      14.36     6  
  4 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers         14.49      14.58     5  
  5 1888 Smith, Menalick      12 T. A. Thompson         14.59      14.61     4  
  6 1661 Frinder, Jeanty      12 L. W. Young            14.73      14.77     3  
  7 929 Culmer, Artheo        12 D. W. Davis            14.66      14.79     2  
  8 947 Moss, Keyovano        12 D. W. Davis            14.72      15.03     1  
Preliminaries
  9 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers         14.82             
 10 1658 Dill, Tevon          12 L. W. Young            14.86             
 11 723 McKenzie, Leondre     12 A. F. Adderley         14.95             
 12 1880 Pierre, Ruben        12 T. A. Thompson         14.99             
 13 863 Jean, Loussaint       12 C. H. Reeves           15.58             
 14 724 Melville, Lee         12 A. F. Adderley         15.63             
 -- 1601 Wood, Julmis         12 H. O. Nash              DNS              
 -- 1573 MACKEY, Derreen      12 H. O. Nash              DNS              
 
Event 12  Boys 200 Meter Dash Bantam (U13)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 27.12  2/13/2008   Lorman Johnson, A.F. Adderley 15            
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 2.9 
  1 866 Jolly-McKinney, Tomi  12 C. H. Reeves                      28.61Q 
  2 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers                    29.82Q 
  3 1798 Wilson, Jahmaal      12 S. C. McPherson                   30.12q 
  4 1880 Pierre, Ruben        12 T. A. Thompson                    30.23  
  5 947 Moss, Keyovano        12 D. W. Davis                       30.82  
  6 1589 Smith, Brenti        12 H. O. Nash                        30.86  
  7 1651 Burrows, Venord      12 L. W. Young                       31.08  
  8 723 McKenzie, Leondre     12 A. F. Adderley                    31.59  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 2.4 
  1 1780 Miller, Ephraim      12 S. C. McPherson                   28.74Q 
  2 1888 Smith, Menalick      12 T. A. Thompson                    29.59Q 
  3 1661 Frinder, Jeanty      12 L. W. Young                       29.64q 
  4 1601 Wood, Julmis         12 H. O. Nash                        29.66q 
  5 929 Culmer, Artheo        12 D. W. Davis                       29.76q 
  6 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers                    30.63  
  7 710 Noel, Denelson        12 A. F. Adderley                    31.62  
  8 862 Imbert-Brice, Dieuse  12 C. H. Reeves                      31.90  
 
Event 12  Boys 200 Meter Dash Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 27.12  2/13/2008   Lorman Johnson, A.F. Adderley 15            
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 2.4 
  1 866 Jolly-McKinney, Tomi  12 C. H. Reeves           28.61      28.22    10  
  2 1780 Miller, Ephraim      12 S. C. McPherson        28.74      29.21     8  
  3 1798 Wilson, Jahmaal      12 S. C. McPherson        30.12      29.26     6  
  4 1888 Smith, Menalick      12 T. A. Thompson         29.59      29.43     5  
  5 1661 Frinder, Jeanty      12 L. W. Young            29.64      29.53     4  
  6 1601 Wood, Julmis         12 H. O. Nash             29.66      30.58     3  
  7 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers         29.82      30.78     2  
 -- 929 Culmer, Artheo        12 D. W. Davis            29.76        DNS  
Preliminaries
  9 1880 Pierre, Ruben        12 T. A. Thompson         30.23             
 10 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers         30.63             
 11 947 Moss, Keyovano        12 D. W. Davis            30.82             
 12 1589 Smith, Brenti        12 H. O. Nash             30.86             
 13 1651 Burrows, Venord      12 L. W. Young            31.08             
 14 723 McKenzie, Leondre     12 A. F. Adderley         31.59             
 15 710 Noel, Denelson        12 A. F. Adderley         31.62             
 16 862 Imbert-Brice, Dieuse  12 C. H. Reeves           31.90             
 
Event 13  Boys 400 Meter Dash Bantam (U13)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 1:03.30  2/12/2008   Lorman Johnson, A.F. Adderley 15          
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 1678 Newbold, Devonta     12 L. W. Young                     1:10.57Q 
  2 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers                  1:12.51Q 
  3 862 Imbert-Brice, Dieuse  12 C. H. Reeves                    1:13.01q 
  4 1589 Smith, Brenti        12 H. O. Nash                      1:13.25q 
  5 1868 Hepburn, Nicholas    12 T. A. Thompson                  1:17.83  
  6 710 Noel, Denelson        12 A. F. Adderley                  1:18.06  
  7 1754 Bain, Christian      12 S. C. McPherson                 1:18.12  
  8 946 Miller, Antonio       12 D. W. Davis                     1:33.27  
Heat  2 Preliminaries
  1 739 St. Hillaire, Carlos  12 A. F. Adderley                  1:09.04Q 
  2 929 Culmer, Artheo        12 D. W. Davis                     1:10.07Q 
  3 1871 Hunt, Jamall         12 T. A. Thompson                  1:10.20q 
  4 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers                  1:13.69q 
  5 856 Damus, Neko           12 C. H. Reeves                    1:13.80  
  6 1765 Farquharson, Rodney  12 S. C. McPherson                 1:15.36  
  7 1582 Olibrice, Nardo      12 H. O. Nash                      1:21.84  
  8 1692 Strachan, Rus-Shorn  12 L. W. Young                     1:38.37  
 
Event 13  Boys 400 Meter Dash Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 1:03.30  2/12/2008   Lorman Johnson, A.F. Adderley 15          
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 739 St. Hillaire, Carlos  12 A. F. Adderley       1:09.04    1:05.34    10  
  2 1678 Newbold, Devonta     12 L. W. Young          1:10.57    1:09.93     8  
  3 929 Culmer, Artheo        12 D. W. Davis          1:10.07    1:10.99     6  
  4 1871 Hunt, Jamall         12 T. A. Thompson       1:10.20    1:12.71     5  
  5 862 Imbert-Brice, Dieuse  12 C. H. Reeves         1:13.01    1:13.84     4  
  6 1589 Smith, Brenti        12 H. O. Nash           1:13.25    1:14.96     3  
  7 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers       1:12.51    1:31.12     2  
  8 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers       1:13.69    1:31.68     1  
Preliminaries
  9 856 Damus, Neko           12 C. H. Reeves         1:13.80             
 10 1765 Farquharson, Rodney  12 S. C. McPherson      1:15.36             
 11 1868 Hepburn, Nicholas    12 T. A. Thompson       1:17.83             
 12 710 Noel, Denelson        12 A. F. Adderley       1:18.06             
 13 1754 Bain, Christian      12 S. C. McPherson      1:18.12             
 14 1582 Olibrice, Nardo      12 H. O. Nash           1:21.84             
 15 946 Miller, Antonio       12 D. W. Davis          1:33.27             
 16 1692 Strachan, Rus-Shorn  12 L. W. Young          1:38.37             
 
Event 14  Boys 800 Meter Run Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 2:35.39  3/10/2004   Jefferson Louis, C.C. Sweeting Jr         
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 714 Gibson, Samuel        12 A. F. Adderley                  2:37.73    10  
  2 739 St. Hillaire, Carlos  12 A. F. Adderley                  2:37.80     8  
  3 1793 Simeus, Sner         12 S. C. McPherson                 2:43.99     6  
  4 1678 Newbold, Devonta     12 L. W. Young                     2:44.03     5  
  5 1871 Hunt, Jamall         12 T. A. Thompson                  2:46.76     4  
  6 1570 Joseph, Lhvehinna    12 H. O. Nash                      2:46.80     3  
  7 1587 Saunders, Bernard    12 H. O. Nash                      2:50.83     2  
  8 953 William, Jermaine     12 D. W. Davis                     2:50.85     1  
  9 856 Damus, Neko           12 C. H. Reeves                    2:50.87  
 10 853 Charlton, Hesley      12 C. H. Reeves                    2:55.23  
 11 1785 Pratt, Ryan          12 S. C. McPherson                 2:57.59  
 12 1852 Anderson, Randy      12 T. A. Thompson                  2:58.01  
 13 796 Ranger, Dustin        11 Anatol Rodgers                  3:10.13  
 14 952 Watson, Calixte       12 D. W. Davis                     3:13.47  
 15 801 Walkes, Corrie        12 Anatol Rodgers                  3:13.65  
 16 1658 Dill, Tevon          12 L. W. Young                     3:14.29  
 
Event 15  Boys 1200 Meter Run Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:15.82  3/1/2005    Gareth Pyfrom, C.H. Reeves 8              
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 1678 Newbold, Devonta     12 L. W. Young                     4:23.24    10  
  2 714 Gibson, Samuel        12 A. F. Adderley                  4:24.91     8  
  3 853 Charlton, Hesley      12 C. H. Reeves                    4:27.48     6  
  4 1570 Joseph, Lhvehinna    12 H. O. Nash                      4:36.11     5  
  5 1871 Hunt, Jamall         12 T. A. Thompson                  4:40.83     4  
  6 1793 Simeus, Sner         12 S. C. McPherson                 4:41.35     3  
  7 1873 King, Fredricko      12 T. A. Thompson                  4:45.98     2  
  8 1684 Pratt, Mark          12 L. W. Young                     4:50.75     1  
  9 1587 Saunders, Bernard    12 H. O. Nash                      4:59.21  
 10 723 McKenzie, Leondre     12 A. F. Adderley                  5:14.66  
 11 801 Walkes, Corrie        12 Anatol Rodgers                  5:16.76  
 12 1780 Miller, Ephraim      12 S. C. McPherson                 5:18.76  
 13 952 Watson, Calixte       12 D. W. Davis                     5:31.90  
 14 796 Ranger, Dustin        11 Anatol Rodgers                  5:36.51  
 -- 855 Cooper, Stephan       12 C. H. Reeves                        DNS  
 -- 953 William, Jermaine     12 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 16  Boys 4x100 Meter Relay Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 53.53  2001        C.C. Sweeting, C.C. Sweeting                
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 S. C. McPherson 18                                             55.73    20  
     1) Wilson, Jahmaal 12              2) Simon, Valentino 12            
     3) Rolle, Kiano 12                 4) Green, Alvin 12                
  2 C. H. Reeves                                                   56.65    18  
     1) Johnson, Diondre 12             2) Jean, Loussaint 12             
     3) Davis, Raquine 12               4) Jolly-McKinney, Tomico 12      
  3 T. A. Thompson                                                 58.19    12  
     1) Capron, Mosean 12               2) Hunt, Jamall 12                
     3) Pierre, Ruben 12                4) Smith, Menalick 12             
  4 A. F. Adderley                                                 58.38    10  
     1) Knowles, Denicieo 12            2) St. Hillaire, Carlos 12        
     3) McKenzie, Leondre 12            4) Gibson, Samuel 12              
  5 Anatol Rodgers                                                 59.26     8  
     1) Walkes, Corrie 12               2) Knowles, D'Vaughn 12           
     3) Coakley, Joel 12                4) Knowles, D'Shawn 12            
  6 D. W. Davis                                                  1:01.28     6  
     1) Watson, Calixte 12              2) Moss, Keyovano 12              
     3) Miller, Antonio 12              4) Culmer, Artheo 12              
  7 H. O. Nash                                                   1:01.58     4  
     1) Smith, Brenti 12                2) MACKEY, Derreen 12             
     3) Nesbitt, Keshaun 12             4) Wood, Julmis 12                
 -- L. W. Young                                                       DQ  
     1) Frinder, Jeanty 12              2) Burrows, Venord 12             
     3) Newbold, Devonta 12             4) Dill, Tevon 12                 
 
Event 17  Boys 4x400 Meter Relay Bantam (U13)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:28.17  2001        C. C. Sweeting Jr. High, C.C. Sweeting Jr 
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 S. C. McPherson 18                                           4:39.57    20  
     1) Green, Alvin 12                 2) Rolle, Kiano 12                
     3) Simeus, Sner 12                 4) Wilson, Jahmaal 12             
  2 H. O. Nash                                                   4:56.87    18  
     1) Smith, Brenti 12                2) Olibrice, Nardo 12             
     3) Elisee, Deangelo 12             4) Joseph, Lhvehinna 12           
  3 T. A. Thompson                                               4:57.39    12  
     1) Capron, Mosean 12               2) Hunt, Jamall 12                
     3) Pierre, Ruben 12                4) King, Fredricko 12             
  4 C. H. Reeves                                                 4:59.70    10  
     1) Imbert-Brice, Dieusen 12        2) Damus, Neko 12                 
     3) Jean, Loussaint 12              4) Charlton, Hesley 12            
  5 L. W. Young                                                  5:21.58     8  
     1) Newbold, Devonta 12             2) Burrows, Venord 12             
     3) Stubbs, Keno 12                 4) Dill, Tevon 12                 
 -- Anatol Rodgers                                                   DNS  
     1) Knowles, D'Shawn 12             2) Walkes, Corrie 12              
     3) Coakley, Joel 12                4) Knowles, D'Vaughn 12           
 -- A. F. Adderley                                                   DNS  
     1) McKenzie, Leondre 12            2) Noel, Denelson 12              
     3) Gibson, Samuel 12               4) St. Hillaire, Carlos 12        
 -- D. W. Davis                                                      DNS  
     1) Lindsey, Devonte 12             2) Moss, Keyovano 12              
     3) Watson, Calixte 12              4) Culmer, Artheo 12              
 
Event 18  Boys Long Jump Bantam (U13)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 4.62m  1995        Kino Stuart, C.I. Gibson                    
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
Flight  1 Finals
  1 1798 Wilson, Jahmaal      12 S. C. McPherson                   4.42m   NWI  14-06.00   10  
     4.13m(NWI) 4.29m(NWI) 4.13m(NWI) 4.42m(NWI)       
  2 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers                    4.23m   NWI  13-10.50    8  
     FOUL      4.23m(NWI) FOUL      3.82m(NWI)      
  3 1794 Simon, Valentino     12 S. C. McPherson                   4.21m   NWI  13-09.75    6  
     3.75m(NWI) 3.86m(NWI) 3.96m(NWI) 4.21m(NWI)       
  4 782 Coakley, Joel         12 Anatol Rodgers                    4.10m   NWI  13-05.50    5  
     3.89m(NWI) 4.10m(NWI) 3.56m(NWI) 3.69m(NWI)       
  5 721 Knowles, Denicieo     12 A. F. Adderley                    4.03m   NWI  13-02.75    4  
     3.79m(NWI) 3.32m(NWI) 3.74m(NWI) 4.03m(NWI)      
  6 714 Gibson, Samuel        12 A. F. Adderley                    3.97m   NWI  13-00.25    3  
     3.93m(NWI) 3.87m(NWI) 3.97m(NWI) 3.92m(NWI)       
  7 865 Johnson, Diondre      12 C. H. Reeves                      3.89m   NWI  12-09.25    2  
     3.74m(NWI) 3.78m(NWI) 3.60m(NWI) 3.89m(NWI)       
  8 868 Kemp, Andre           12 C. H. Reeves                      3.64m   NWI  11-11.50    1  
     3.26m(NWI) 3.53m(NWI) 3.36m(NWI) 3.64m(NWI)       
  9 1858 Capron, Mosean       12 T. A. Thompson                    3.44m   NWI  11-03.50 
     3.44m(NWI) 2.92m(NWI) 3.38m(NWI) 3.04m(NWI)       
 10 944 Lowe, Richard         12 D. W. Davis                       3.43m   NWI  11-03.00 
     2.94m(NWI) 2.96m(NWI) 3.07m(NWI) 3.43m(NWI)       
 11 1561 Elisee, Deangelo     12 H. O. Nash                        3.33m   NWI  10-11.25 
     2.94m(NWI) 3.19m(NWI) 3.33m(NWI) 3.11m(NWI)       
 12 929 Culmer, Artheo        12 D. W. Davis                       3.13m   NWI  10-03.25 
     FOUL      3.13m(NWI)               
 13 1868 Hepburn, Nicholas    12 T. A. Thompson                    2.98m   NWI   9-09.50 
     2.80m(NWI) 2.98m(NWI) 2.62m(NWI) 2.25m(NWI)       
 14 1573 MACKEY, Derreen      12 H. O. Nash                        2.76m   NWI   9-00.75 
     2.76m(NWI) FOUL      FOUL      2.34m(NWI)       
 15 1664 Johnson, Jervon      12 L. W. Young                       2.66m   NWI   8-08.75 
     2.66m(NWI) 2.42m(NWI) 2.22m(NWI) 2.43m(NWI)       
 -- 1687 Richmond, Dennis     12 L. W. Young                         DNS   NWI           
 
Event 19  Boys High Jump (3'8") Bantam (U13)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 1.47m  2/13/2008   Lorman Johnson, A.F. Adderley 15            
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1770 Green, Alvin         12 S. C. McPherson                   1.37m    4-06.00   10  
     1.12 1.17 1.22 1.27 1.32 1.34 1.37 
        O    O    O    O  XXO  XXO  XXO 
  2 865 Johnson, Diondre      12 C. H. Reeves                      1.27m    4-02.00    8  
     1.12 1.17 1.22 1.27 1.32 
        O    O    O   XO  XXX 
  2 868 Kemp, Andre           12 C. H. Reeves                     J1.27m    4-02.00    6  
     1.12 1.17 1.22 1.27 1.32 
        O    O  XXO   XO  XXX 
  2 942 Lindsey, Devonte      12 D. W. Davis                      J1.27m    4-02.00    5  
     1.12 1.17 1.22 1.27 1.32 
        O    O    O  XXO  XXX 
  5 1880 Pierre, Ruben        12 T. A. Thompson                    1.22m    4-00.00    4  
     1.12 1.17 1.22 1.27 
        O    O    O  XXP 
  5 1888 Smith, Menalick      12 T. A. Thompson                   J1.22m    4-00.00    3  
     1.12 1.17 1.22 1.27 
        O   XO    O  XXP 
  7 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers                   J1.17m    3-10.00 
     1.12 1.17 1.22 
        O  XXO  XXX 
  7 801 Walkes, Corrie        12 Anatol Rodgers                    1.17m    3-10.00    1.5
     1.12 1.17 1.22 
        O   XO  XXX 
  7 1651 Burrows, Venord      12 L. W. Young                       1.17m    3-10.00    1.5
     1.12 1.17 1.22 
        O   XO  XXX 
  7 724 Melville, Lee         12 A. F. Adderley                   J1.17m    3-10.00 
     1.12 1.17 1.22 
        O  XXO  XXX 
 11 1561 Elisee, Deangelo     12 H. O. Nash                       J1.12m    3-08.00 
     1.12 1.17 
       XO  XXX 
 11 1589 Smith, Brenti        12 H. O. Nash                        1.12m    3-08.00 
     1.12 1.17 
        O  XXX 
 11 1788 Rolle, Kiano         12 S. C. McPherson                   1.12m    3-08.00 
     1.12 1.17 
        O  XXX 
 11 944 Lowe, Richard         12 D. W. Davis                       1.12m    3-08.00 
     1.12 1.17 
        O  XXX 
 -- 1678 Newbold, Devonta     12 L. W. Young                          NH            
     1.12 
      XXX 
 -- 712 Estinfil, Mario       12 A. F. Adderley                      DNS            
 
Event 20  Boys Shot Put (6lbs) Bantam (U13)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 10.32m  3/2/2005    Walto Batelus, D.W. Davis 17               
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 790 Knowles, D'Vaughn     12 Anatol Rodgers                    9.00m   29-06.50   10  
      8.80m  FOUL  8.53m  9.00m       
  2 717 Ingraham, Paul        12 A. F. Adderley                    8.60m   28-02.75    8  
      7.42m  8.60m  8.19m  8.16m       
  3 731 Pratt, James          12 A. F. Adderley                    7.93m   26-00.25    6  
      7.93m  7.57m  7.65m  7.50m       
  4 1682 Pierre, Daniel       12 L. W. Young                       7.74m   25-04.75    5  
      FOUL  7.46m  7.74m  7.70m       
  5 789 Knowles, D'Shawn      12 Anatol Rodgers                    7.71m   25-03.50    4  
      FOUL  7.21m  7.71m  7.51m       
  6 1855 Bastian, Nathan      12 T. A. Thompson                    7.59m   24-11.00    3  
      FOUL  7.43m  FOUL  7.59m       
  7 944 Lowe, Richard         12 D. W. Davis                       7.32m   24-00.25    2  
      7.32m  6.64m  FOUL  7.16m       
  8 1852 Anderson, Randy      12 T. A. Thompson                    7.15m   23-05.50    1  
      6.30m  7.15m  6.60m  FOUL       
  9 1584 Rolle, Jude          12 H. O. Nash                        6.75m   22-01.75 
      5.86m  6.56m  6.21m  6.75m       
 10 1761 Colebrooke, Cornell  12 S. C. McPherson                   6.57m   21-06.75 
      5.93m  6.42m  6.57m  6.41m       
 11 935 Ferguson, Kidtell     12 D. W. Davis                       6.30m   20-08.00 
      5.42m  6.10m  6.29m  6.30m       
 12 880 Rahming, Mark         12 C. H. Reeves                      6.29m   20-07.75 
      FOUL  5.35m  6.29m  FOUL       
 13 1564 Gibson, Dicymandi    12 H. O. Nash                        5.85m   19-02.50 
      5.85m  5.37m  5.61m  5.73m       
 14 1758 Brooks, Tyronne      12 S. C. McPherson                   3.96m   13-00.00 
      3.96m  FOUL  FOUL  FOUL       
 -- 1671 Marshall, Cierro     12 L. W. Young                        FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL       
 -- 881 Ranger, Timothy       12 C. H. Reeves                        DNS            
 
Event 21  Girls 100 Meter Dash Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 11.81  2002        Dewana Wright, L.W. Young                   
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 5.2 
  1 820 Hall, Gabrella        14 C. H. Reeves                      14.36Q 
  2 1830 Joseph, Erica        13 T. A. Thompson                    15.09Q 
  3 1742 Simmons, Shanticka   13 S. C. McPherson                   15.15q 
  4 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young                       15.19q 
  5 770 Taylor, Doniska       13 Anatol Rodgers                    15.26  
  6 922 Whymns, Frandesha     14 D. W. Davis                       15.31  
  7 668 Curtis, Alyssa        14 A. F. Adderley                    15.54  
  8 1530 Laguerre, Kettlyn    13 H. O. Nash                        15.56  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 5.1 
  1 763 Sands, Gayneil        13 Anatol Rodgers                    13.81Q 
  2 915 Pierre, Proline       14 D. W. Davis                       14.09Q 
  3 673 Forbes, Charnice      13 A. F. Adderley                    14.34q 
  4 1526 Gomez, Tonnisha      14 H. O. Nash                        15.18q 
  5 814 Farrington, Phillipp  13 C. H. Reeves                      15.23  
  6 1730 Nicolas, Mayjeana    13 S. C. McPherson                   15.57  
  7 1825 Jerome, Staphara     14 T. A. Thompson                    15.84  
 -- 1615 Etienne, Monalee     14 L. W. Young                         DNS  
 
Event 21  Girls 100 Meter Dash Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 11.81  2002        Dewana Wright, L.W. Young                   
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 4.2 
  1 763 Sands, Gayneil        13 Anatol Rodgers         13.81      13.52    10  
  2 915 Pierre, Proline       14 D. W. Davis            14.09      13.84     8  
  3 673 Forbes, Charnice      13 A. F. Adderley         14.34      13.98     6  
  4 820 Hall, Gabrella        14 C. H. Reeves           14.36      14.14     5  
  5 1526 Gomez, Tonnisha      14 H. O. Nash             15.18      14.88     4  
  6 1830 Joseph, Erica        13 T. A. Thompson         15.09      15.00     3  
  7 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young            15.19      15.09     2  
  8 1742 Simmons, Shanticka   13 S. C. McPherson        15.15      15.19     1  
Preliminaries
  9 814 Farrington, Phillipp  13 C. H. Reeves           15.23             
 10 770 Taylor, Doniska       13 Anatol Rodgers         15.26             
 11 922 Whymns, Frandesha     14 D. W. Davis            15.31             
 12 668 Curtis, Alyssa        14 A. F. Adderley         15.54             
 13 1530 Laguerre, Kettlyn    13 H. O. Nash             15.56             
 14 1730 Nicolas, Mayjeana    13 S. C. McPherson        15.57             
 15 1825 Jerome, Staphara     14 T. A. Thompson         15.84             
 -- 1615 Etienne, Monalee     14 L. W. Young             DNS              
 
Event 22  Girls 200 Meter Dash Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 26.79  2/13/2008   Marva Etienne, L.W. Young 1                 
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 2.7 
  1 763 Sands, Gayneil        13 Anatol Rodgers                    27.45Q 
  2 673 Forbes, Charnice      13 A. F. Adderley                    27.92Q 
  3 815 Ferguson, Chariah     13 C. H. Reeves                      29.49q 
  4 1830 Joseph, Erica        13 T. A. Thompson                    29.74q 
  5 1541 Rolle, Althea        14 H. O. Nash                        31.21  
  6 1730 Nicolas, Mayjeana    13 S. C. McPherson                   31.25  
  7 922 Whymns, Frandesha     14 D. W. Davis                       31.35  
 -- 1615 Etienne, Monalee     14 L. W. Young                         DNS  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 3.6 
  1 915 Pierre, Proline       14 D. W. Davis                       28.45Q 
  2 820 Hall, Gabrella        14 C. H. Reeves                      28.82Q 
  3 1728 Moree, Sabria        14 S. C. McPherson                   29.90q 
  4 1540 Nixon, Carneisha     14 H. O. Nash                        30.30q 
  5 668 Curtis, Alyssa        14 A. F. Adderley                    30.38  
  6 1815 Dickinson, Lexy      13 T. A. Thompson                    31.59  
  7 770 Taylor, Doniska       13 Anatol Rodgers                    32.94  
 -- 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young                         DNS  
 
Event 22  Girls 200 Meter Dash Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 26.79  2/13/2008   Marva Etienne, L.W. Young 1                 
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 1.7 
  1 763 Sands, Gayneil        13 Anatol Rodgers         27.45      27.20    10  
  2 673 Forbes, Charnice      13 A. F. Adderley         27.92      27.72     8  
  3 915 Pierre, Proline       14 D. W. Davis            28.45      28.01     6  
  4 820 Hall, Gabrella        14 C. H. Reeves           28.82      28.67     5  
  5 1728 Moree, Sabria        14 S. C. McPherson        29.90      29.67     4  
  6 1540 Nixon, Carneisha     14 H. O. Nash             30.30      29.77     3  
  7 1830 Joseph, Erica        13 T. A. Thompson         29.74      31.96     2  
 -- 815 Ferguson, Chariah     13 C. H. Reeves           29.49        DNS  
Preliminaries
  9 668 Curtis, Alyssa        14 A. F. Adderley         30.38             
 10 1541 Rolle, Althea        14 H. O. Nash             31.21             
 11 1730 Nicolas, Mayjeana    13 S. C. McPherson        31.25             
 12 922 Whymns, Frandesha     14 D. W. Davis            31.35             
 13 1815 Dickinson, Lexy      13 T. A. Thompson         31.59             
 14 770 Taylor, Doniska       13 Anatol Rodgers         32.94             
 -- 1615 Etienne, Monalee     14 L. W. Young             DNS              
 -- 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young             DNS              
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 1:03.14  3/9/2004    Keithra Richards, C.C. Sweeting Jr        
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 825 Knowles, Shanique     13 C. H. Reeves                    1:06.38Q 
  2 690 Rolle, Tercel         14 A. F. Adderley                  1:10.55Q 
  3 1827 Johnson, Keshontae   13 T. A. Thompson                  1:11.31q 
  4 1743 Smith, Chaunjte      14 S. C. McPherson                 1:14.10  
  5 903 Francois, Shandline   14 D. W. Davis                     1:15.95  
  6 762 Romer, Alexia         13 Anatol Rodgers                  1:17.40  
  7 1539 Nixon, Aalyaha       13 H. O. Nash                      1:18.57  
 -- 1606 Burrows, Clivanche   14 L. W. Young                         DNS  
Heat  2 Preliminaries
  1 694 Strachan, Antonia     13 A. F. Adderley                * 1:02.55Q 
  2 809 Clarke, Amanda        13 C. H. Reeves                    1:07.42Q 
  3 1517 Burton, Chanele      13 H. O. Nash                      1:10.42q 
  4 1645 Williams, Vandia     13 L. W. Young                     1:13.85q 
  5 754 Lafrance, Trenai      13 Anatol Rodgers                  1:13.90q 
  6 1713 Evans, Rachell       13 S. C. McPherson                 1:23.52  
  7 1841 Peters, Jael         13 T. A. Thompson                  1:34.50  
 -- 908 Johnson, Godrique     14 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 1:03.14  3/9/2004    Keithra Richards, C.C. Sweeting Jr        
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 809 Clarke, Amanda        13 C. H. Reeves         1:07.42    1:08.65    10  
  2 825 Knowles, Shanique     13 C. H. Reeves         1:06.38    1:10.03     8  
  3 1827 Johnson, Keshontae   13 T. A. Thompson       1:11.31    1:13.25     6  
  4 754 Lafrance, Trenai      13 Anatol Rodgers       1:13.90    1:13.62     5  
  5 690 Rolle, Tercel         14 A. F. Adderley       1:10.55    1:13.93     4  
  6 1645 Williams, Vandia     13 L. W. Young          1:13.85    1:24.97     3  
  7 1517 Burton, Chanele      13 H. O. Nash           1:10.42    1:29.52     2  
 -- 694 Strachan, Antonia     13 A. F. Adderley       1:02.55        DNS  
Preliminaries
  9 1743 Smith, Chaunjte      14 S. C. McPherson      1:14.10             
 10 903 Francois, Shandline   14 D. W. Davis          1:15.95             
 11 762 Romer, Alexia         13 Anatol Rodgers       1:17.40             
 12 1539 Nixon, Aalyaha       13 H. O. Nash           1:18.57             
 13 1713 Evans, Rachell       13 S. C. McPherson      1:23.52             
 14 1841 Peters, Jael         13 T. A. Thompson       1:34.50             
 -- 1606 Burrows, Clivanche   14 L. W. Young             DNS              
 -- 908 Johnson, Godrique     14 D. W. Davis             DNS              
 
Event 24  Girls 800 Meter Run Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 2:22.31  2003        Christine Badmus, S.C. McPherson          
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 694 Strachan, Antonia     13 A. F. Adderley                  2:35.21    10  
  2 1806 Brown-Pratt, Carvat  14 T. A. Thompson                  2:37.65     8  
  3 825 Knowles, Shanique     13 C. H. Reeves                    2:38.11     6  
  4 901 Desir, Cindy          14 D. W. Davis                     2:47.61     5  
  5 836 Rolle, Dwainiqua      13 C. H. Reeves                    2:56.15     4  
  6 1810 Cambridge, Dyiesha   14 T. A. Thompson                  3:01.52     3  
  7 752 Hudson, Vernicia      13 Anatol Rodgers                  3:04.32     2  
  8 1614 Ellis, Torria        13 L. W. Young                     3:05.56     1  
  9 903 Francois, Shandline   14 D. W. Davis                     3:05.92  
 10 1711 Dormeus, Nekeisha    13 S. C. McPherson                 3:08.45  
 11 1512 Arahna, Donnica      14 H. O. Nash                      3:08.46  
 12 1743 Smith, Chaunjte      14 S. C. McPherson                 3:10.97  
 13 745 Blatch, Karonique     13 Anatol Rodgers                  3:15.53  
 14 1608 Clarke, Andrea       13 L. W. Young                     3:16.16  
 15 1510 Abraham, Joerezz     13 H. O. Nash                      3:23.45  
 -- 679 Johnson, Evanique     13 A. F. Adderley                      DNS  
 
Event 25  Girls 1500 Meter Run Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 5:30.22  3/1/2005    Lexi Wilson, C.H. Reeves 8                
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 825 Knowles, Shanique     13 C. H. Reeves                    5:30.97    10  
  2 1806 Brown-Pratt, Carvat  14 T. A. Thompson                  5:31.30     8  
  3 901 Desir, Cindy          14 D. W. Davis                     5:51.77     6  
  4 836 Rolle, Dwainiqua      13 C. H. Reeves                    5:54.58     5  
  5 1517 Burton, Chanele      13 H. O. Nash                      5:55.84     4  
  6 1850 Symonette, Eddreka   14 T. A. Thompson                  6:13.33     3  
  7 1711 Dormeus, Nekeisha    13 S. C. McPherson                 6:25.00     2  
  8 669 Daniels, Sherene      14 A. F. Adderley                  6:30.08     1  
  9 752 Hudson, Vernicia      13 Anatol Rodgers                  6:50.29  
 10 1511 Adderley, Leondra    13 H. O. Nash                      7:05.05  
 11 745 Blatch, Karonique     13 Anatol Rodgers                  7:10.91  
 12 1608 Clarke, Andrea       13 L. W. Young                     7:16.20  
 13 1616 Fernander, Quaniesh  13 L. W. Young                     7:48.19  
 -- 1738 Rolle, Da'Shae       14 S. C. McPherson                     DNS  
 -- 694 Strachan, Antonia     13 A. F. Adderley                      DNS  
 -- 914 Pierre, Peandrea      13 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 26  Girls 75 Meter Hurdles (2'6") Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 12.29  1993        Tamara Bain, C.C. Sweeting                  
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 2.9 
  1 1801 Almarzie, Deshanna   14 T. A. Thompson                    14.78Q 
  2 1541 Rolle, Althea        14 H. O. Nash                        15.43Q 
  3 841 Strachan, Alphonique  14 C. H. Reeves                      15.46q 
  4 660 Adderley, Brittney    14 A. F. Adderley                    16.02q 
  5 1618 Gedeus, Nancey       13 L. W. Young                       16.26  
  6 1713 Evans, Rachell       13 S. C. McPherson                   16.30  
  7 902 Farrington, Lavonia   14 D. W. Davis                       17.82  
 -- 763 Sands, Gayneil        13 Anatol Rodgers                      DNS  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 3.7 
  1 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young                       14.15Q 
  2 814 Farrington, Phillipp  13 C. H. Reeves                      14.27Q 
  3 669 Daniels, Sherene      14 A. F. Adderley                    15.53q 
  4 1698 Adderley, Dwaynell   14 S. C. McPherson                   16.25q 
  5 1833 Martin, Johneka      14 T. A. Thompson                    16.35  
  6 922 Whymns, Frandesha     14 D. W. Davis                       16.51  
  7 1536 Morley, Clintisha    13 H. O. Nash                        17.57  
  8 756 McPhee, Iranique      13 Anatol Rodgers                    17.67  
 
Event 26  Girls 75 Meter Hurdles (2'6") Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 12.29  1993        Tamara Bain, C.C. Sweeting                  
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 1.9 
  1 1801 Almarzie, Deshanna   14 T. A. Thompson         14.78      13.82    10  
  2 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young            14.15      14.01     8  
  3 669 Daniels, Sherene      14 A. F. Adderley         15.53      14.43     6  
  4 814 Farrington, Phillipp  13 C. H. Reeves           14.27      14.80     5  
  5 1541 Rolle, Althea        14 H. O. Nash             15.43      14.89     4  
  6 660 Adderley, Brittney    14 A. F. Adderley         16.02      15.97     3  
  7 841 Strachan, Alphonique  14 C. H. Reeves           15.46      16.09     2  
  8 1698 Adderley, Dwaynell   14 S. C. McPherson        16.25      16.25     1  
Preliminaries
  9 1618 Gedeus, Nancey       13 L. W. Young            16.26             
 10 1713 Evans, Rachell       13 S. C. McPherson        16.30             
 11 1833 Martin, Johneka      14 T. A. Thompson         16.35             
 12 922 Whymns, Frandesha     14 D. W. Davis            16.51             
 13 1536 Morley, Clintisha    13 H. O. Nash             17.57             
 14 756 McPhee, Iranique      13 Anatol Rodgers         17.67             
 15 902 Farrington, Lavonia   14 D. W. Davis            17.82             
 -- 763 Sands, Gayneil        13 Anatol Rodgers          DNS              
 
Event 27  Girls 4x100 Meter Relay Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 52.06  1993        H.O. Nash, H.O. Nash                        
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 C. H. Reeves                                                   53.71    20  
     1) Clarke, Abrianna 13             2) Ferguson, Chariah 13           
     3) Clarke, Amanda 13               4) Hall, Gabrella 14              
  2 D. W. Davis                                                    55.13    18  
     1) Whymns, Frandesha 14            2) Stuart, Rushea 14              
     3) Pierre, Proline 14              4) Desir, Cindy 14                
  3 A. F. Adderley                                                 55.49    12  
     1) MACKEY, Denique 14              2) Rolle, Tercel 14               
     3) Curtis, Alyssa 14               4) Forbes, Charnice 13            
  4 H. O. Nash                                                     56.85    10  
     1) Laguerre, Kettlyn 13            2) Rolle, Althea 14               
     3) Nixon, Carneisha 14             4) Gomez, Tonnisha 14             
  5 S. C. McPherson 18                                             56.89     8  
     1) Nicolas, Mayjeana 13            2) Moree, Sabria 14               
     3) Simmons, Shanticka 13           4) Dormeus, Nekeisha 13           
  6 T. A. Thompson                                                 58.05     6  
     1) Dickinson, Lexy 13              2) Jerome, Staphara 14            
     3) Joseph, Erica 13                4) Almarzie, Deshanna 14          
  7 L. W. Young                                                  1:04.51     4  
     1) Arnette, Sabrina 14             2) Ellis, Torria 13               
     3) Gedeus, Nancey 13               4) Miller, Alexis 14              
 -- Anatol Rodgers                                                    DQ  
     1) Rolle, Shabbran 13              2) Taylor, Doniska 13             
     3) Collins, Shekeya 13             4) Sands, Gayneil 13              
 
Event 28  Girls 4x400 Meter Relay Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:13.15  1990        C.C. Sweeting, C.C. Sweeting              
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 A. F. Adderley                                               4:27.63    20  
     1) Myrtil, Vivelane 14             2) Rolle, Tercel 14               
     3) Forbes, Lanesha 14              4) Strachan, Antonia 13           
  2 C. H. Reeves                                                 4:35.10    18  
     1) Rolle, Dwainiqua 13             2) Clarke, Amanda 13              
     3) Hall, Gabrella 14               4) Knowles, Shanique 13           
  3 Anatol Rodgers                                               4:48.09    12  
     1) Sands, Gayneil 13               2) Romer, Alexia 13               
     3) Hudson, Vernicia 13             4) Lafrance, Trenai 13            
  4 D. W. Davis                                                  4:51.83    10  
     1) Francois, Shandline 14          2) Pierre, Proline 14             
     3) Desir, Cindy 14                 4) Stuart, Rushea 14              
  5 T. A. Thompson                                               4:57.29     8  
     1) Brown-Pratt, Carvator 14        2) Johnson, Keshontae 13          
     3) Symonette, Eddreka 14           4) Cambridge, Dyiesha 14          
  6 H. O. Nash                                                   4:59.36     6  
     1) Laguerre, Kettlyn 13            2) Nixon, Aalyaha 13              
     3) Rolle, Althea 14                4) Burton, Chanele 13             
  7 L. W. Young                                                  5:11.15     4  
     1) Hall, Janea 14                  2) Miller, Alexis 14              
     3) Clarke, Andrea 13               4) Ellis, Torria 13               
  8 S. C. McPherson 18                                           5:16.17     2  
     1) Rolle, Da'Shae 14               2) Smith, Chaunjte 14             
     3) Rolle, Olivia 13                4) Evans, Rachell 13              
 
Event 29  Girls Long Jump Junior (U15)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 5.00m  1995        Latoya Bridgewater, C.R. Walker             
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
Flight  1 Finals
  1 915 Pierre, Proline       14 D. W. Davis                       4.05m  -1.5  13-03.50   10  
     3.52m(-1.7) 3.88m(-2.1) 4.05m(-1.5) 2.89m(-1.8)       
  2 838 Sanusi, Folashade     14 C. H. Reeves                      3.76m  -1.5  12-04.00    8  
     3.23m(-2.1) 3.25m(-3.0) 3.76m(-1.5) 3.72m(-1.7)       
  3 1740 Rolle, Olivia        13 S. C. McPherson                  J3.73m  -2.1  12-03.00    5  
     3.44m(-1.5) 3.17m(-2.7) 3.73m(-2.1) 3.60m(-1.5)       
  3 820 Hall, Gabrella        14 C. H. Reeves                      3.73m  -3.0  12-03.00    6  
     3.73m(-3.0) 3.60m(-3.5) 3.61m(-3.0) 3.51m(-2.7)       
  5 1510 Abraham, Joerezz     13 H. O. Nash                        3.64m  -1.5  11-11.50    4  
     2.88m(NWI) 2.58m(-2.3) 3.64m(-1.5) 3.51m(-1.3)       
  6 922 Whymns, Frandesha     14 D. W. Davis                       3.59m  -1.2  11-09.50    3  
     3.44m(-1.6) 3.19m(-2.0) 3.59m(-1.2) 3.23m(-1.5)       
  7 1734 Rahming, Seirra      13 S. C. McPherson                   3.49m  -2.0  11-05.50    2  
     PASS      3.36m(-2.6) 3.31m(-1.6) 3.49m(-2.0)       
  8 1618 Gedeus, Nancey       13 L. W. Young                      J3.48m  -3.1  11-05.00 
     FOUL(-2.2) 2.98m(-3.1) 3.13m(-1.3) 3.48m(-3.1)       
  8 1833 Martin, Johneka      14 T. A. Thompson                    3.48m  -2.4  11-05.00    1  
     3.48m(-2.4) 3.16m(-1.7) 3.03m(-2.4) PASS(-2.4)       
 10 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young                       3.42m  -2.2  11-02.75 
     3.41m(-2.6) 3.42m(-2.2) 3.05m(-2.3) FOUL(-1.0)       
 11 1809 Burrows, Kaylisa     14 T. A. Thompson                    3.33m  -2.9  10-11.25 
     3.14m(-3.7) 3.18m(-3.0) 3.33m(-2.9) 3.23m(-0.9)       
 12 1536 Morley, Clintisha    13 H. O. Nash                        3.20m  -2.7  10-06.00 
     2.86m(-2.8) FOUL(-1.3) 2.92m(-3.1) 3.20m(-2.7)       
 -- 763 Sands, Gayneil        13 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
     PASS         x             
 -- 690 Rolle, Tercel         14 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 681 MACKEY, Denique       14 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 752 Hudson, Vernicia      13 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 
Event 30  Girls High Jump (3'8") Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 1.60m  3/1/2005    Shakara Brown, D.W. Davis 17                
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1630 Miller, Alexis       14 L. W. Young                       1.35m    4-05.00   10  
     1.22 1.27 1.32 1.35 1.38 
      XXO    O  XXO   XO  XXX 
  2 913 Philstine, Jessica    14 D. W. Davis                      J1.27m    4-02.00    5.5
     1.22 1.27 1.32 
      XXO    O  XXX 
  2 1703 Cartwright, Tashara  13 S. C. McPherson                  J1.27m    4-02.00    5.5
     1.22 1.27 1.32 
      XXO    O  XXX 
  2 1802 Atkinson, Kadmiel    13 T. A. Thompson                    1.27m    4-02.00    8  
     1.22 1.27 1.32 
        O    O  XXX 
  2 690 Rolle, Tercel         14 A. F. Adderley                   J1.27m    4-02.00    3.5
     1.22 1.27 1.32 
        O   XO  XXX 
  2 681 MACKEY, Denique       14 A. F. Adderley                   J1.27m    4-02.00    3.5
     1.22 1.27 1.32 
        O   XO  XXX 
  7 1536 Morley, Clintisha    13 H. O. Nash                        1.22m    4-00.00    1.5
     1.22 1.27 
      XXO  XXX 
  7 814 Farrington, Phillipp  13 C. H. Reeves                     J1.22m    4-00.00 
     1.22 1.27 
       XO  XXX 
  7 1734 Rahming, Seirra      13 S. C. McPherson                  J1.22m    4-00.00 
     1.22 1.27 
       XO  XXX 
  7 820 Hall, Gabrella        14 C. H. Reeves                      1.22m    4-00.00    1.5
     1.22 1.27 
        O  XXX 
 -- 1510 Abraham, Joerezz     13 H. O. Nash                           NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 1604 Arnette, Sabrina     14 L. W. Young                          NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 897 Beiage, Monica        13 D. W. Davis                          NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 1835 Mitchell, Samara     13 T. A. Thompson                       NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 745 Blatch, Karonique     13 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 756 McPhee, Iranique      13 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 31  Girls Shot Put (6lbs) Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 10.38m  3/4/2009    Jasmine Moxey, C.H. Reeves 8               
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 688 Porter, Robyn         14 A. F. Adderley                   10.47m*  34-04.25   10  
      10.47m  9.96m  10.47m  10.47m       
  2 913 Philstine, Jessica    14 D. W. Davis                       8.05m   26-05.00    8  
      6.25m  7.15m  7.81m  8.05m       
  3 687 Nottage, Donice       13 A. F. Adderley                    7.83m   25-08.25    6  
      7.83m  6.79m  7.44m  7.22m       
  4 1515 Barochin, Wide       13 H. O. Nash                        7.71m   25-03.50    5  
      6.87m  7.71m  FOUL  7.12m       
  5 751 Dean, Oraliegh        14 Anatol Rodgers                    7.67m   25-02.00    4  
      FOUL  7.46m  7.67m  6.93m       
  6 1638 Rolle, K'Dedra          L. W. Young                       7.59m   24-11.00    3  
      FOUL  7.59m  6.54m  7.59m       
  7 1534 Major, Eltisha       13 H. O. Nash                        7.56m   24-09.75    2  
      6.76m  FOUL  6.32m  7.56m       
  8 769 Sweeting, Janae       14 Anatol Rodgers                    7.51m   24-07.75    1  
      6.44m  5.31m  7.14m  7.51m       
  9 832 Melbourne, Renee      13 C. H. Reeves                      7.17m   23-06.25 
      7.09m  6.51m  7.02m  7.17m       
 10 1721 Higgs, Rudysha       13 S. C. McPherson                   6.95m   22-09.75 
      FOUL  5.81m  6.95m  6.89m       
 11 1713 Evans, Rachell       13 S. C. McPherson                   6.80m   22-03.75 
      6.80m  5.60m  5.41m  FOUL       
 12 905 Hield, Stevanna       14 D. W. Davis                       6.60m   21-08.00 
      5.89m  6.60m  FOUL  6.58m       
 13 1813 Dawkins, Donette     14 T. A. Thompson                    6.35m   20-10.00 
      5.97m  6.07m  5.41m  6.35m       
 -- 1635 Petty, Destinee      14 L. W. Young                         DNS            
 -- 841 Strachan, Alphonique  14 C. H. Reeves                        DNS            
 -- 1837 Mott, Shanria        14 T. A. Thompson                      DNS            
 
Event 32  Girls Discus Throw (1k) Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 27.46m  2003        Deandra McPhee, C.H. Reeves 8              
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 688 Porter, Robyn         14 A. F. Adderley                   24.15m      79-03   10  
      24.15m  FOUL  22.25m  20.88m       
  2 1721 Higgs, Rudysha       13 S. C. McPherson                  17.11m      56-02    8  
      10.60m  17.11m  FOUL  12.92m       
  3 913 Philstine, Jessica    14 D. W. Davis                      16.94m      55-07    6  
      FOUL  14.25m  15.25m  16.94m       
  4 1745 Thompson, Shonique   14 S. C. McPherson                  16.37m      53-08    5  
      13.90m  13.03m  16.37m  15.62m       
  5 681 MACKEY, Denique       14 A. F. Adderley                   15.44m      50-08    4  
        x  x   15.44m       
  6 1538 Munnings, Kendisha   14 H. O. Nash                       15.08m      49-06    3  
      11.46m  12.53m  13.59m  15.08m       
  7 1813 Dawkins, Donette     14 T. A. Thompson                   14.85m      48-09    2  
      FOUL  12.95m  14.23m  14.85m      
  8 905 Hield, Stevanna       14 D. W. Davis                      14.03m      46-00    1  
      FOUL  FOUL  14.03m  FOUL       
 -- 1638 Rolle, K'Dedra          L. W. Young                         DNS            
 -- 1629 McPhee, Jayanne      14 L. W. Young                         DNS            
 -- 1515 Barochin, Wide       13 H. O. Nash                          DNS            
 -- 834 Poitier, Quintonique  13 C. H. Reeves                        DNS            
 -- 769 Sweeting, Janae       14 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 838 Sanusi, Folashade     14 C. H. Reeves                        DNS            
 -- 1837 Mott, Shanria        14 T. A. Thompson                      DNS            
 -- 751 Dean, Oraliegh        14 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 33  Girls Javelin Throw (500gms) Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 26.82m  3/2/2005    Jakia Brown, C.H. Reeves 8                 
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 681 MACKEY, Denique       14 A. F. Adderley                   17.70m      58-01   10  
      FOUL  FOUL  17.70m  FOUL       
  2 688 Porter, Robyn         14 A. F. Adderley                   17.10m      56-01    8  
      9.60m  14.82m  13.45m  17.10m      
  3 844 Wilson, Shamona       14 C. H. Reeves                     15.57m      51-01    6  
      10.86m  15.57m  12.06m  11.37m      
  4 1813 Dawkins, Donette     14 T. A. Thompson                  J13.81m      45-04    4  
      FOUL  ND  13.81m  FOUL       
  4 841 Strachan, Alphonique  14 C. H. Reeves                     13.81m      45-04    5  
      12.19m  13.36m  13.81m  FOUL       
  6 1629 McPhee, Jayanne      14 L. W. Young                      13.52m      44-04    3  
      13.52m  FOUL  11.21m  9.00m       
  7 769 Sweeting, Janae       14 Anatol Rodgers                   12.39m      40-08    2  
      8.31m  12.39m  FOUL  10.92m       
  8 1837 Mott, Shanria        14 T. A. Thompson                   12.05m      39-06    1  
      FOUL  FOUL  FOUL  12.05m       
  9 1520 Cox, Terrell         13 H. O. Nash                       11.51m      37-09 
      7.77m  9.61m  11.51m  10.16m      
 10 1534 Major, Eltisha       13 H. O. Nash                       11.13m      36-06 
      9.76m  FOUL  FOUL  11.13m       
 11 1741 Sands, Trinity       14 S. C. McPherson                  11.10m      36-05 
      ND  11.10m  FOUL  FOUL      
 12 913 Philstine, Jessica    14 D. W. Davis                      11.01m      36-01 
      FOUL  11.01m  FOUL  9.51m       
 13 905 Hield, Stevanna       14 D. W. Davis                       9.83m      32-03 
      9.83m  FOUL  4.99m  5.73m       
 14 751 Dean, Oraliegh        14 Anatol Rodgers                    8.86m      29-01 
      FOUL  6.50m  6.63m  8.86m       
 -- 1721 Higgs, Rudysha       13 S. C. McPherson                     DNS            
 -- 1638 Rolle, K'Dedra          L. W. Young                         DNS            
 
Event 34  Boys 100 Meter Dash Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 11.34  1993        Neil Peterson, G.H.S.                       
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 3.6 
  1 928 Cox, Eric             14 D. W. Davis                       12.82Q 
  2 1797 Theoc, Antonio       14 S. C. McPherson                   12.92Q 
  3 1894 Whyms, Denvaughn     13 T. A. Thompson                    12.95q 
  4 870 Laguerre, Benny       13 C. H. Reeves                      13.47q 
  5 1665 Johnson, Joel        13 L. W. Young                       13.54q 
  6 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers                    13.86  
  7 730 Pennerman, Breshaon   14 A. F. Adderley                    14.02  
  8 1579 Murray, Jude         13 H. O. Nash                        22.55  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 3.5 
  1 1790 Sands, Andrew        14 S. C. McPherson                   12.75Q 
  2 894 Williams, Sherald     14 C. H. Reeves                      12.86Q 
  3 1662 Goodman, Eleazar     14 L. W. Young                       13.23q 
  4 1568 Huyler, Theofanis    14 H. O. Nash                        13.67  
  5 786 Jean-Jacques, James   14 Anatol Rodgers                    13.71  
  6 713 Ferguson, Steven      14 A. F. Adderley                    14.01  
  7 931 Dean, Karon           14 D. W. Davis                       14.04  
 -- 1889 Smith, Prince        14 T. A. Thompson                      DNS  
 
Event 34  Boys 100 Meter Dash Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 11.34  1993        Neil Peterson, G.H.S.                       
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 3.1 
  1 894 Williams, Sherald     14 C. H. Reeves           12.86      12.72    10  
  2 1790 Sands, Andrew        14 S. C. McPherson        12.75      12.78     8  
  3 928 Cox, Eric             14 D. W. Davis            12.82      12.81     6  
  4 1797 Theoc, Antonio       14 S. C. McPherson        12.92      12.94     5  
  5 1894 Whyms, Denvaughn     13 T. A. Thompson         12.95      13.25     4  
  6 1662 Goodman, Eleazar     14 L. W. Young            13.23      13.38     3  
  7 1665 Johnson, Joel        13 L. W. Young            13.54      13.60     2  
  8 870 Laguerre, Benny       13 C. H. Reeves           13.47      13.63     1  
Preliminaries
  9 1568 Huyler, Theofanis    14 H. O. Nash             13.67             
 10 786 Jean-Jacques, James   14 Anatol Rodgers         13.71             
 11 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers         13.86             
 12 713 Ferguson, Steven      14 A. F. Adderley         14.01             
 13 730 Pennerman, Breshaon   14 A. F. Adderley         14.02             
 14 931 Dean, Karon           14 D. W. Davis            14.04             
 15 1579 Murray, Jude         13 H. O. Nash             22.55             
 -- 1889 Smith, Prince        14 T. A. Thompson          DNS              
 
Event 35  Boys 200 Meter Dash Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 23.60  1993        Neil Peterson, G.H.S.                       
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 2.3 
  1 1771 Handfield, Lavardo   14 S. C. McPherson                   25.82Q 
  2 858 Dean, Clifford        14 C. H. Reeves                      26.03Q 
  3 1558 Dean, Demeco         14 H. O. Nash                        26.70q 
  4 786 Jean-Jacques, James   14 Anatol Rodgers                    28.19q 
  5 1889 Smith, Prince        14 T. A. Thompson                    28.72  
  6 713 Ferguson, Steven      14 A. F. Adderley                    29.00  
  7 1677 Munroe, Mitchell     13 L. W. Young                       29.57  
 -- 928 Cox, Eric             14 D. W. Davis                         DNS  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 1.0 
  1 1894 Whyms, Denvaughn     13 T. A. Thompson                    25.40Q 
  2 894 Williams, Sherald     14 C. H. Reeves                      25.46Q 
  3 1784 Newchurch, Samuel    14 S. C. McPherson                   25.96q 
  4 733 Rolle, Decoda         13 A. F. Adderley                    26.73q 
  5 1668 Knowles, Pearlajio   14 L. W. Young                       30.63  
 -- 1554 Anderson, Sean       14 H. O. Nash                          DNS  
 -- 951 Rolle, Gerino         14 D. W. Davis                         DNS  
 -- 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers                      DNS  
 
Event 35  Boys 200 Meter Dash Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 23.60  1993        Neil Peterson, G.H.S.                       
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 1.9 
  1 1771 Handfield, Lavardo   14 S. C. McPherson        25.82      25.31    10  
  2 894 Williams, Sherald     14 C. H. Reeves           25.46      25.46     8  
  3 858 Dean, Clifford        14 C. H. Reeves           26.03      25.50     6  
  4 1784 Newchurch, Samuel    14 S. C. McPherson        25.96      25.53     5  
  5 1558 Dean, Demeco         14 H. O. Nash             26.70      26.37     4  
  6 733 Rolle, Decoda         13 A. F. Adderley         26.73      27.04     3  
  7 1894 Whyms, Denvaughn     13 T. A. Thompson         25.40      27.14     2  
  8 786 Jean-Jacques, James   14 Anatol Rodgers         28.19      27.32     1  
Preliminaries
  9 1889 Smith, Prince        14 T. A. Thompson         28.72             
 10 713 Ferguson, Steven      14 A. F. Adderley         29.00             
 11 1677 Munroe, Mitchell     13 L. W. Young            29.57             
 12 1668 Knowles, Pearlajio   14 L. W. Young            30.63             
 -- 1554 Anderson, Sean       14 H. O. Nash              DNS              
 -- 951 Rolle, Gerino         14 D. W. Davis             DNS              
 -- 928 Cox, Eric             14 D. W. Davis             DNS              
 -- 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers          DNS              
 
Event 36  Boys 400 Meter Dash Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 52.56  1993        Avard Moncur, S.C. McPherson                
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 948 Octave, Wadja         14 D. W. Davis                       58.48Q 
  2 870 Laguerre, Benny       13 C. H. Reeves                      59.54Q 
  3 1769 Gardiner, Tyler      14 S. C. McPherson                   59.73q 
  4 785 Fernander, Ajani      14 Anatol Rodgers                  1:00.70q 
  5 741 Williams, Marcus      14 A. F. Adderley                  1:05.04  
  6 1567 Huyler, Sashawn      14 H. O. Nash                      1:06.06  
  7 1860 Desir, Julian        14 T. A. Thompson                  1:10.43  
 -- 1680 Olibrice, Neko       13 L. W. Young                         DNS  
Heat  2 Preliminaries
  1 928 Cox, Eric             14 D. W. Davis                       57.89Q 
  2 858 Dean, Clifford        14 C. H. Reeves                      58.17Q 
  3 1771 Handfield, Lavardo   14 S. C. McPherson                   58.56q 
  4 728 Oscar, Gallado        14 A. F. Adderley                  1:03.84q 
  5 1691 Smith, Ricardo       14 L. W. Young                     1:04.94  
  6 1578 Murray, Joel         14 H. O. Nash                      1:05.73  
  7 1865 Goodman, Gregirico   14 T. A. Thompson                  1:22.96  
 -- 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers                      DNS  
 
Event 36  Boys 400 Meter Dash Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 52.56  1993        Avard Moncur, S.C. McPherson                
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 858 Dean, Clifford        14 C. H. Reeves           58.17      57.30    10  
  2 1771 Handfield, Lavardo   14 S. C. McPherson        58.56      57.76     8  
  3 1769 Gardiner, Tyler      14 S. C. McPherson        59.73      58.74     6  
  4 948 Octave, Wadja         14 D. W. Davis            58.48      59.41     5  
  5 785 Fernander, Ajani      14 Anatol Rodgers       1:00.70      59.84     4  
  6 728 Oscar, Gallado        14 A. F. Adderley       1:03.84    1:03.20     3  
  7 870 Laguerre, Benny       13 C. H. Reeves           59.54    1:05.11     2  
 -- 928 Cox, Eric             14 D. W. Davis            57.89        DNS  
Preliminaries
  9 1691 Smith, Ricardo       14 L. W. Young          1:04.94             
 10 741 Williams, Marcus      14 A. F. Adderley       1:05.04             
 11 1578 Murray, Joel         14 H. O. Nash           1:05.73             
 12 1567 Huyler, Sashawn      14 H. O. Nash           1:06.06             
 13 1860 Desir, Julian        14 T. A. Thompson       1:10.43             
 14 1865 Goodman, Gregirico   14 T. A. Thompson       1:22.96             
 -- 1680 Olibrice, Neko       13 L. W. Young             DNS              
 -- 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers          DNS              
 
Event 37  Boys 800 Meter Run Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 2:12.44  1990        Omar Newton, C.H. Reeves                  
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 1666 Jones, Desmond       14 L. W. Young                     2:21.52    10  
  2 785 Fernander, Ajani      14 Anatol Rodgers                  2:22.21     8  
  3 1753 Anderson, Alarick    14 S. C. McPherson                 2:26.92     6  
  4 728 Oscar, Gallado        14 A. F. Adderley                  2:30.34     5  
  5 879 Rahming, Abrian       14 C. H. Reeves                    2:31.04     4  
  6 1884 Rolle, Mookie        14 T. A. Thompson                  2:34.28     3  
  7 1567 Huyler, Sashawn      14 H. O. Nash                      2:39.47     2  
  8 777 Andrews, Ashton       13 Anatol Rodgers                  2:42.37     1  
  9 701 Bridgewater, Dominic  13 A. F. Adderley                  2:42.53  
 10 1755 Bain, Gilbert        13 S. C. McPherson                 2:43.38  
 11 1866 Goodman, Grevaughn   13 T. A. Thompson                  2:46.09  
 -- 858 Dean, Clifford        14 C. H. Reeves                        DNF  
 -- 945 Marshall, Shadrick    14 D. W. Davis                         DNS  
 -- 1689 Smith, Anton         14 L. W. Young                         DNS  
 -- 938 Joseph, Marfeeyou     14 D. W. Davis                         DNS  
 -- 1576 Morgan, Shamar       13 H. O. Nash                          DNS  
 
Event 38  Boys 1500 Meter Run Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:49.32  1990        Can Demeritte, C.C. Sweeting              
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 1666 Jones, Desmond       14 L. W. Young                     5:11.74    10  
  2 938 Joseph, Marfeeyou     14 D. W. Davis                     5:18.31     8  
  3 879 Rahming, Abrian       14 C. H. Reeves                    5:19.35     6  
  4 701 Bridgewater, Dominic  13 A. F. Adderley                  5:25.21     5  
  5 875 Minns, Rasean         13 C. H. Reeves                    5:25.87     4  
  6 1753 Anderson, Alarick    14 S. C. McPherson                 5:29.85     3  
  7 1884 Rolle, Mookie        14 T. A. Thompson                  5:34.55     2  
  8 776 Andrews, Anton        13 Anatol Rodgers                  5:37.01     1  
  9 741 Williams, Marcus      14 A. F. Adderley                  5:42.81  
 10 1576 Morgan, Shamar       13 H. O. Nash                      5:59.62  
 11 1595 Turner, Janis        13 H. O. Nash                      6:01.10  
 12 1779 Marshall, Sherman    14 S. C. McPherson                 6:07.75  
 13 777 Andrews, Ashton       13 Anatol Rodgers                  6:13.24  
 14 1883 Rolle, Jamison       14 T. A. Thompson                  9:18.84  
 -- 1689 Smith, Anton         14 L. W. Young                         DNS  
 -- 948 Octave, Wadja         14 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 39  Boys 80 Meter Hurdles (2'9") Junior (U15)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 12.46  2010        Xavier oakley, H.O. Nash                    
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 1.9 
  1 1894 Whyms, Denvaughn     13 T. A. Thompson                    12.85Q 
  2 728 Oscar, Gallado        14 A. F. Adderley                    14.33Q 
  3 1762 Culmer, Coryano      14 S. C. McPherson                   14.41q 
  4 846 Altidor, Wendall      13 C. H. Reeves                      14.89q 
  5 1688 Rolle, Terran        14 L. W. Young                       15.02q 
  6 1578 Murray, Joel         14 H. O. Nash                        15.22  
  7 939 Kendy, Meralien       13 D. W. Davis                       15.49  
  8 797 Richmond, Khenjuan    14 Anatol Rodgers                    15.54  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 3.6 
  1 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers                    13.56Q 
  2 1662 Goodman, Eleazar     14 L. W. Young                       13.70Q 
  3 1775 Johnson, Stephon     14 S. C. McPherson                   15.06q 
  4 950 Roberts, Jamal        14 D. W. Davis                       15.24  
  5 871 Lloyd, Obryan         14 C. H. Reeves                      15.41  
  6 735 Sands, Antonius       13 A. F. Adderley                    15.46  
  7 1862 Evans, Paul          14 T. A. Thompson                    17.42  
 -- 1575 Miller, Sequan       14 H. O. Nash                          DNS  
 
Event 39  Boys 80 Meter Hurdles (2'9") Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 12.46  2010        Xavier oakley, H.O. Nash                    
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 3.6 
  1 1894 Whyms, Denvaughn     13 T. A. Thompson         12.85      13.05    10  
  2 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers         13.56      13.16     8  
  3 1662 Goodman, Eleazar     14 L. W. Young            13.70      13.79     6  
  4 1762 Culmer, Coryano      14 S. C. McPherson        14.41      14.38     5  
  5 728 Oscar, Gallado        14 A. F. Adderley         14.33      14.42     4  
  6 1775 Johnson, Stephon     14 S. C. McPherson        15.06      14.73     3  
  7 846 Altidor, Wendall      13 C. H. Reeves           14.89      14.84     2  
  8 1688 Rolle, Terran        14 L. W. Young            15.02      14.94     1  
Preliminaries
  9 1578 Murray, Joel         14 H. O. Nash             15.22             
 10 950 Roberts, Jamal        14 D. W. Davis            15.24             
 11 871 Lloyd, Obryan         14 C. H. Reeves           15.41             
 12 735 Sands, Antonius       13 A. F. Adderley         15.46             
 13 939 Kendy, Meralien       13 D. W. Davis            15.49             
 14 797 Richmond, Khenjuan    14 Anatol Rodgers         15.54             
 15 1862 Evans, Paul          14 T. A. Thompson         17.42             
 -- 1575 Miller, Sequan       14 H. O. Nash              DNS              
 
Event 40  Boys 4x100 Meter Relay Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 48.08  1991        L.W. Young, L.W. Young                      
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 S. C. McPherson 18                                             49.74    20  
     1) Newchurch, Samuel 14            2) Sands, Andrew 14               
     3) Gardiner, Tyler 14              4) Theoc, Antonio 14              
  2 C. H. Reeves                                                   50.37    18  
     1) Laguerre, Benny 13              2) Williams, Sherald 14           
     3) Butler, Kobe 14                 4) Dean, Clifford 14              
  3 A. F. Adderley                                                 51.78    12  
     1) Morris, Pedro 13                2) Ferguson, Steven 14            
     3) Pennerman, Breshaon 14          4) Rolle, Decoda 13               
  4 L. W. Young                                                    52.05    10  
     1) Johnson, Joel 13                2) Smith, Ricardo 14              
     3) Rolle, Terran 14                4) Goodman, Eleazar 14            
  5 D. W. Davis                                                    52.20     8  
     1) Roberts, Jamal 14               2) Rolle, Gerino 14               
     3) Cox, Eric 14                    4) Joseph, Marfeeyou 14           
  6 H. O. Nash                                                     52.78     6  
     1) Dean, Demeco 14                 2) Huyler, Sashawn 14             
     3) Murray, Joel 14                 4) Huyler, Theofanis 14           
  7 T. A. Thompson                                                 53.26     4  
     1) Goodman, Grevaughn 13           2) Whyms, Denvaughn 13            
     3) Scavella, Dawson 14             4) Desir, Julian 14               
 -- Anatol Rodgers                                                    DQ  
     1) Jean-Jacques, James 14          2) Thurston, Tyrik 14             
     3) Beneby, Troy 14                 4) MACKEY, Antonio 14             
 
Event 41  Boys 4x400 Meter Relay Junior (U15)
================================================================================
GSSSA Record: * 3:51.19  1992        G.H.S., G.H.S.                            
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 D. W. Davis                                                  3:53.37    20  
     1) Octave, Wadja 14                2) Marshall, Shadrick 14          
     3) Joseph, Marfeeyou 14            4) Cox, Eric 14                   
  2 S. C. McPherson 18                                           4:03.33    18  
     1) Gardiner, Tyler 14              2) Newchurch, Samuel 14           
     3) Murphy, Elroy 14                4) Handfield, Lavardo 14          
  3 Anatol Rodgers                                               4:07.10    12  
     1) Fernander, Ajani 14             2) Taylor, Kyle 14                
     3) MACKEY, Antonio 14              4) Thurston, Tyrik 14             
  4 L. W. Young                                                  4:13.82    10  
     1) Smith, Ricardo 14               2) Jones, Desmond 14              
     3) Goodman, Eleazar 14             4) Rolle, Terran 14               
  5 C. H. Reeves                                                 4:24.73     8  
     1) Marshall, Keyshawn 13           2) Minns, Rasean 13               
     3) Rahming, Abrian 14              4) Dean, Clifford 14              
  6 T. A. Thompson                                               4:25.77     6  
     1) Goodman, Grevaughn 13           2) Whyms, Denvaughn 13            
     3) Rolle, Mookie 14                4) Smith, Prince 14               
  7 H. O. Nash                                                   4:26.28     4  
     1) Dean, Demeco 14                 2) Pierre, Judson 13              
     3) Turner, Janis 13                4) Villlie, Marc 14               
 -- A. F. Adderley                                                    DQ  
     1) Morris, Pedro 13                2) Bridgewater, Dominic 13        
     3) Coakley, Katraz 14              4) Oscar, Gallado 14              
 
Event 42  Boys Long Jump Junior (U15)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 5.68m  1993        Latico Sands/Rashad Gibson 2009, G.H.S./S.C.
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
Flight  1 Finals
  1 800 Thurston, Tyrik       14 Anatol Rodgers                    4.84m  -4.4  15-10.50   10  
     4.84m(-4.4) 4.61m(-2.9) 4.04m(-5.4) 4.52m(-1.4)       
  2 1886 Scavella, Dawson     14 T. A. Thompson                    4.83m  -1.8  15-10.25    8  
     4.59m(-4.9) 4.83m(-1.8) 4.56m(-7.3) 4.67m(-4.7)       
  3 1797 Theoc, Antonio       14 S. C. McPherson                   4.76m  -2.8  15-07.50    6  
     4.50m(-2.3) 4.76m(-2.8) 4.59m(-4.4) 4.13m(-6.0)       
  4 1894 Whyms, Denvaughn     13 T. A. Thompson                    4.59m  -3.7  15-00.75    5  
     4.59m(-3.7) FOUL(-5.1) 4.56m(-7.2) FOUL(-4.1)       
  5 887 Sands, Raquille       13 C. H. Reeves                      4.45m  -5.6  14-07.25    4  
     FOUL(-4.6) 4.45m(-5.6) 3.67m(-3.4) FOUL(-3.4)       
  6 1769 Gardiner, Tyler      14 S. C. McPherson                   4.35m  -4.9  14-03.25    3  
     x  x  x  4.35m(-4.9)       
  7 1558 Dean, Demeco         14 H. O. Nash                        4.32m  -3.1  14-02.25    2  
     3.59m(-4.9) 3.93m(-2.8) 4.09m(-4.6) 4.32m(-3.1)       
  8 850 Butler, Kobe          14 C. H. Reeves                      4.23m  -2.3  13-10.50    1  
     3.94m(-5.4) 4.23m(-2.3) 4.23m(-4.4) 4.21m(-5.2)        
  8 726 Mortimer, Kendal      14 A. F. Adderley                   J4.23m  -2.5  13-10.50 
     4.23m(-2.5) 3.55m(-3.4) 4.04m(-3.5) 4.00m(-3.2)       
 10 777 Andrews, Ashton       13 Anatol Rodgers                    4.21m  -4.2  13-09.75 
     FOUL(-3.2) FOUL(-3.8) 3.36m(-2.3) 4.21m(-4.2)        
 11 1680 Olibrice, Neko       13 L. W. Young                       4.07m  -3.2  13-04.25 
     3.75m(-5.0) 4.07m(-3.2) 4.06m(-3.1) 3.84m(-2.7)       
 12 1563 Forbes, Donovan      14 H. O. Nash                        3.89m  -2.4  12-09.25 
     3.77m(-5.4) 3.89m(-2.4) 3.56m(-4.5) 3.70m(-4.1)       
 13 698 Albury, Jhvon         13 A. F. Adderley                    3.83m  -4.6  12-06.75 
     3.65m(-3.2) 3.83m(-4.6) 3.68m(-4.0) 3.39m(-3.5)      
 14 1663 Hanna, Huderly       13 L. W. Young                       3.33m  -5.2  10-11.25 
     3.03m(-4.6) 3.33m(-5.2) 2.71m(-3.2) 3.21m(-4.6)        
 -- 951 Rolle, Gerino         14 D. W. Davis                         DNS   NWI           
 -- 931 Dean, Karon           14 D. W. Davis                         DNS   NWI           
 
Event 43  Boys Triple Jump Junior (U15)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 11.87m  1993        Kelson Tiley, L.W. Young                   
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 1886 Scavella, Dawson     14 T. A. Thompson                   11.21m  -3.6  36-09.50   10  
     FOUL(-3.3) 10.97m(-3.3) 10.79m(-3.1) 11.21m(-3.6)       
  2 1567 Huyler, Sashawn      14 H. O. Nash                       11.05m  -3.0  36-03.00    8  
     10.46m(-3.6) 11.05m(-3.0) 10.81m(-3.7) 10.54m(-2.4)       
  3 931 Dean, Karon           14 D. W. Davis                      10.79m  -1.8  35-05.00    6  
     10.79m(-1.8) 10.26m(-2.6) FOUL(-2.8) FOUL(-2.9)       
  4 1775 Johnson, Stephon     14 S. C. McPherson                  10.62m  -3.8  34-10.25    5  
     9.91m(-2.1) 10.35m(-3.4) 10.08m(-5.0) 10.62m(-3.8)       
  5 887 Sands, Raquille       13 C. H. Reeves                     10.13m  -2.2  33-03.00    4  
     9.81m(-4.5) FOUL(-2.2) FOUL(-4.8) 10.13m(-2.2)       
  6 951 Rolle, Gerino         14 D. W. Davis                       9.88m  -3.2  32-05.00    3  
     9.67m(-2.7) 9.88m(-3.2) FOUL(-3.1) 9.71m(-4.7)      
  7 845 Alcime, Kyle          14 C. H. Reeves                      9.46m  -4.8  31-00.50    2  
     9.46m(-4.8) FOUL(-4.7) FOUL(-3.8) FOUL(-2.7)       
 -- 1691 Smith, Ricardo       14 L. W. Young                        FOUL                 
     FOUL(-3.2) FOUL(-0.4) FOUL(-2.4) FOUL(-2.9)       
 -- 1862 Evans, Paul          14 T. A. Thompson                     FOUL                 
     FOUL(-1.7) FOUL(-2.4) FOUL(-3.0) FOUL(-3.0)      
 -- 1663 Hanna, Huderly       13 L. W. Young                        FOUL                 
     FOUL(-2.7) FOUL(-2.8) FOUL(-3.1) FOUL(-3.7)       
 -- 1762 Culmer, Coryano      14 S. C. McPherson                    FOUL                 
     FOUL(-4.6) FOUL(-4.5) FOUL(-3.3) FOUL(-1.3)       
 -- 726 Mortimer, Kendal      14 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 1577 Morris, Alano        14 H. O. Nash                          DNS   NWI           
 -- 698 Albury, Jhvon         13 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 786 Jean-Jacques, James   14 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 -- 791 MACKEY, Antonio       14 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 
Event 44  Boys High Jump (4'3") Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 1.71m  3/3/2009    Xavier Coakley, H.O. Nash 4                 
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 736 Sands, Tyrone         14 A. F. Adderley                    1.54m    5-00.50   10  
     1.42 1.47 1.52 1.54 1.57 
        O    O  XXO    O  XXX 
  2 1886 Scavella, Dawson     14 T. A. Thompson                    1.52m    4-11.75    8  
     1.42 1.47 1.52 1.54 
        O    O  XXO  XXX 
  3 1757 Bodie, Michael       14 S. C. McPherson                  J1.47m    4-09.75    3.5
     1.42 1.47 1.52 
        O   XO  XXX 
  3 932 Dieufort, Joel        13 D. W. Davis                      J1.47m    4-09.75    2  
     1.42 1.47 1.52 
      XXO   XO  XXX 
  3 1882 Rahming, Vano        13 T. A. Thompson                    1.47m    4-09.75    5.5
     1.42 1.47 1.52 
        O    O  XXX 
  3 1595 Turner, Janis        13 H. O. Nash                       J1.47m    4-09.75    3.5
     1.42 1.47 1.52 
        O   XO  XXX 
  3 845 Alcime, Kyle          14 C. H. Reeves                      1.47m    4-09.75    5.5
     1.42 1.47 1.52 
        O    O  XXX 
  3 707 Coakley, Katraz       14 A. F. Adderley                   J1.47m    4-09.75    1  
     1.42 1.47 1.52 
        O  XXO  XXX 
  9 861 Hinsey, Kyle          13 C. H. Reeves                      1.42m    4-07.75 
     1.42 1.47 
      XXO  XXX 
  9 1662 Goodman, Eleazar     14 L. W. Young                       1.42m    4-07.75 
     1.42 1.52 
        O  XXX 
 -- 778 Beneby, Troy          14 Anatol Rodgers                       NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 1663 Hanna, Huderly       13 L. W. Young                          NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 940 Leander, Albury       14 D. W. Davis                          NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 797 Richmond, Khenjuan    14 Anatol Rodgers                       NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 1771 Handfield, Lavardo   14 S. C. McPherson                     DNS            
 -- 1583 Pierre, Judson       13 H. O. Nash                          DNS            
 
Event 45  Boys Shot Put (8lbs) Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 14.02m  1993        Jerome Sands, C.H. Reeves                  
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1586 Sands, Raynche       14 H. O. Nash                       12.00m   39-04.50   10  
      9.75m  10.85m  11.64m  12.00m        
  2 1777 Kemp, Edward         14 S. C. McPherson                  11.03m   36-02.25    8  
      10.10m  10.50m  10.88m  11.03m        
  3 926 Bridgewater, Tyrek    14 D. W. Davis                       9.92m   32-06.50    6  
      8.75m  8.78m  9.08m  9.92m        
  4 1876 Merzes, Prescott     14 T. A. Thompson                   J9.73m   31-11.25    4  
      8.50m  FOUL  9.40m  9.73m        
  4 1557 Daxon, Isiaih        13 H. O. Nash                        9.73m   31-11.25    5  
      9.23m  9.32m  9.72m  9.73m        
  6 736 Sands, Tyrone         14 A. F. Adderley                    9.63m   31-07.25    3  
      9.63m  8.93m  9.14m  8.90m        
  7 1675 Miller, Marcus       14 L. W. Young                       9.29m   30-05.75    2  
      9.29m  8.62m  8.90m  8.75m        
  8 1796 Sweeting, Emile      14 S. C. McPherson                   8.77m   28-09.25    1  
      8.56m  8.77m  8.77m  8.75m        
  9 938 Joseph, Marfeeyou     14 D. W. Davis                       8.59m   28-02.25 
      7.93m  FOUL  8.51m  8.59m        
 10 861 Hinsey, Kyle          13 C. H. Reeves                      8.18m   26-10.00 
      7.56m  8.18m  8.17m  FOUL        
 11 718 Jean, Alvin           14 A. F. Adderley                    8.15m   26-09.00 
      FOUL  7.78m  8.14m  8.15m        
 12 1696 Woods, Rayshio       13 L. W. Young                       7.84m   25-08.75 
      7.32m  7.31m  7.84m  7.46m        
 13 864 Jean-Jacques, Johnie  14 C. H. Reeves                      7.34m   24-01.00 
      7.24m  7.27m  6.70m  7.34m        
 -- 799 Taylor, Kyle          14 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 1857 Brown, Franco        14 T. A. Thompson                      DNS            
 -- 791 MACKEY, Antonio       14 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 46  Boys Discus Throw (1k) Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 38.48m  1994        Jackson Novalus, L.W. Young                
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1777 Kemp, Edward         14 S. C. McPherson                  28.65m      94-00   10  
      26.79m  28.65m  23.38m  FOUL       
  2 926 Bridgewater, Tyrek    14 D. W. Davis                      27.84m      91-04    8  
      20.35m  FOUL  27.84m  26.40m       
  3 1881 Pinder, Lynden       14 T. A. Thompson                   25.22m      82-09    6  
      23.54m  22.84m  21.55m  25.22m       
  4 1796 Sweeting, Emile      14 S. C. McPherson                  24.00m      78-09    5  
      14.31m  24.00m  19.25m  18.77m       
  5 1577 Morris, Alano        14 H. O. Nash                       22.47m      73-09    4  
      FOUL  FOUL  19.37m  22.47m       
  6 698 Albury, Jhvon         13 A. F. Adderley                   20.92m      68-08    3  
      20.65m  17.36m  16.53m  20.92m       
  7 1574 McPhee, Richardo     14 H. O. Nash                       20.13m      66-00    2  
      18.73m  FOUL  18.89m  20.13m       
  8 718 Jean, Alvin           14 A. F. Adderley                   19.26m      63-02    1  
      19.26m  18.57m  FOUL  17.64m       
 -- 1655 Dean, Nikken         13 L. W. Young                         DNS            
 -- 776 Andrews, Anton        13 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 1648 Bain, Raymond        14 L. W. Young                         DNS            
 -- 870 Laguerre, Benny       13 C. H. Reeves                        DNS            
 -- 938 Joseph, Marfeeyou     14 D. W. Davis                         DNS            
 -- 860 Fleur-Aime, John      14 C. H. Reeves                        DNS            
 -- 1857 Brown, Franco        14 T. A. Thompson                      DNS            
 -- 799 Taylor, Kyle          14 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 47  Boys Javelin Throw (600gms) Junior (U15)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 45.14m  1999        Danny Alexis, C.H. Reeves                  
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1777 Kemp, Edward         14 S. C. McPherson                  33.21m     108-11   10  
      FOUL  32.00m  33.21m  29.29m       
  2 938 Joseph, Marfeeyou     14 D. W. Davis                      29.29m      96-01    8  
     x  x  x   29.29m       
  3 888 Smith, Ashton         14 C. H. Reeves                     28.97m      95-00    6  
      28.97m  26.56m  23.15m  24.60m       
  4 1571 Julmis, Elvett       14 H. O. Nash                       27.84m      91-04    5  
      25.09m  26.45m  27.09m  27.84m       
  5 858 Dean, Clifford        14 C. H. Reeves                     27.50m      90-03    4  
      18.99m  26.42m  27.50m  27.16m       
  6 1648 Bain, Raymond        14 L. W. Young                      27.17m      89-02    3  
      FOUL  16.10m  18.63m  27.17m       
  7 698 Albury, Jhvon         13 A. F. Adderley                   26.43m      86-08    2  
      26.43m  FOUL  16.20m  15.51m       
  8 1575 Miller, Sequan       14 H. O. Nash                       26.08m      85-07    1  
      FOUL  21.67m  26.08m  FOUL       
  9 926 Bridgewater, Tyrek    14 D. W. Davis                      25.26m      82-10 
      12.88m  21.58m  25.26m  18.87m      
 10 726 Mortimer, Kendal      14 A. F. Adderley                   20.28m      66-06 
      19.09m  FOUL  FOUL  20.28m       
 11 777 Andrews, Ashton       13 Anatol Rodgers                   18.57m      60-11 
     x   18.57m     FOUL       
 12 1679 Nixon, Joseph        14 L. W. Young                      18.42m      60-05 
      16.98m  18.42m  14.01m  17.63m      
 13 1876 Merzes, Prescott     14 T. A. Thompson                   17.35m      56-11 
      FOUL  13.38m  17.35m  16.37m       
 -- 1857 Brown, Franco        14 T. A. Thompson                       ND            
      ND  ND  ND  ND       
 -- 1783 Murphy, Elroy        14 S. C. McPherson                    FOUL            
        x  x   FOUL       
 -- 791 MACKEY, Antonio       14 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 48  Girls 100 Meter Dash Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 11.51  1993        Altrice Taylor, C.C. Sweeting               
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 3.0 
  1 823 Johnson, Caroline     15 C. H. Reeves                      13.80Q 
  2 758 Pierre, Juliet        15 Anatol Rodgers                    13.95Q 
  3 697 Woodside, Denisha     15 A. F. Adderley                    14.12q 
  4 1739 Rolle, Erica         15 S. C. McPherson                   14.66q 
  5 1531 Leslie, Tenesha      15 H. O. Nash                        14.80  
  6 918 Rolle, Brayon         14 D. W. Davis                       14.88  
  7 1845 Robinson, Tywanna    16 T. A. Thompson                    15.00  
  8 1611 Cunningham, Kenria   15 L. W. Young                       15.23  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 2.1 
  1 1826 Johnson, Kacey       15 T. A. Thompson                    13.88Q 
  2 1718 Grant, Tattiana      15 S. C. McPherson                   14.56Q 
  3 826 MACKEY, Keyanna       15 C. H. Reeves                      14.70q 
  4 1623 Jean-Michaud, Milan  14 L. W. Young                       14.72q 
  5 1523 Evans, Ttianna       15 H. O. Nash                        14.76  
  6 753 James, Marvia         15 Anatol Rodgers                    14.78  
  7 675 Gibson, Shantae       15 A. F. Adderley                    15.32  
  8 912 Moxey, Delmonique     16 D. W. Davis                       15.39  
 
Event 48  Girls 100 Meter Dash Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 11.51  1993        Altrice Taylor, C.C. Sweeting               
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 4.7 
  1 697 Woodside, Denisha     15 A. F. Adderley         14.12      13.78    10  
  2 823 Johnson, Caroline     15 C. H. Reeves           13.80      13.86     8  
  3 758 Pierre, Juliet        15 Anatol Rodgers         13.95      13.93     6  
  4 1826 Johnson, Kacey       15 T. A. Thompson         13.88      14.01     5  
  5 1739 Rolle, Erica         15 S. C. McPherson        14.66      14.85     4  
  6 1718 Grant, Tattiana      15 S. C. McPherson        14.56      15.03     3  
  7 1623 Jean-Michaud, Milan  14 L. W. Young            14.72      15.15     2  
  8 826 MACKEY, Keyanna       15 C. H. Reeves           14.70      16.10     1  
Preliminaries
  9 1523 Evans, Ttianna       15 H. O. Nash             14.76             
 10 753 James, Marvia         15 Anatol Rodgers         14.78             
 11 1531 Leslie, Tenesha      15 H. O. Nash             14.80             
 12 918 Rolle, Brayon         14 D. W. Davis            14.88             
 13 1845 Robinson, Tywanna    16 T. A. Thompson         15.00             
 14 1611 Cunningham, Kenria   15 L. W. Young            15.23             
 15 675 Gibson, Shantae       15 A. F. Adderley         15.32             
 16 912 Moxey, Delmonique     16 D. W. Davis            15.39             
 
Event 49  Girls 200 Meter Dash Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 24.57  1993        Altrice Taylor, C.C. Sweeting               
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 2.8 
  1 823 Johnson, Caroline     15 C. H. Reeves                      28.37Q 
  2 1826 Johnson, Kacey       15 T. A. Thompson                    28.40Q 
  3 697 Woodside, Denisha     15 A. F. Adderley                    28.90q 
  4 1513 Armbrister, Antones  14 H. O. Nash                        30.73q 
  5 1723 Johnson, Shayanne    15 S. C. McPherson                   31.15  
  6 912 Moxey, Delmonique     16 D. W. Davis                       34.04  
 -- 1611 Cunningham, Kenria   15 L. W. Young                         DNS  
 -- 753 James, Marvia         15 Anatol Rodgers                      DNS  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 3.9 
  1 758 Pierre, Juliet        15 Anatol Rodgers                    28.43Q 
  2 1747 Thompson, Whitney    14 S. C. McPherson                   28.84Q 
  3 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves                      29.64q 
  4 1842 Pratt, Breanna       15 T. A. Thompson                    30.05q 
  5 686 Noel, Luvi            15 A. F. Adderley                    34.07  
 -- 1641 Stephson, Abiyah     14 L. W. Young                         DNS  
 -- 1523 Evans, Ttianna       15 H. O. Nash                          DNS  
 -- 918 Rolle, Brayon         14 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 49  Girls 200 Meter Dash Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 24.57  1993        Altrice Taylor, C.C. Sweeting               
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 1.8 
  1 1826 Johnson, Kacey       15 T. A. Thompson         28.40      28.02    10  
  2 758 Pierre, Juliet        15 Anatol Rodgers         28.43      28.21     8  
  3 697 Woodside, Denisha     15 A. F. Adderley         28.90      28.39     6  
  4 823 Johnson, Caroline     15 C. H. Reeves           28.37      28.43     5  
  5 1842 Pratt, Breanna       15 T. A. Thompson         30.05      29.72     4  
  6 1747 Thompson, Whitney    14 S. C. McPherson        28.84      30.06     3  
  7 1513 Armbrister, Antones  14 H. O. Nash             30.73      30.73     2  
  8 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves           29.64      31.40     1  
Preliminaries
  9 1723 Johnson, Shayanne    15 S. C. McPherson        31.15             
 10 912 Moxey, Delmonique     16 D. W. Davis            34.04             
 11 686 Noel, Luvi            15 A. F. Adderley         34.07             
 -- 1641 Stephson, Abiyah     14 L. W. Young             DNS              
 -- 1611 Cunningham, Kenria   15 L. W. Young             DNS              
 -- 918 Rolle, Brayon         14 D. W. Davis             DNS              
 -- 1523 Evans, Ttianna       15 H. O. Nash              DNS              
 -- 753 James, Marvia         15 Anatol Rodgers          DNS              
 
Event 50  Girls 400 Meter Dash Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 58.77  1990        Carmetta Mackey, G.H.S.                     
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 1747 Thompson, Whitney    14 S. C. McPherson                 1:08.44Q 
  2 1842 Pratt, Breanna       15 T. A. Thompson                  1:09.91Q 
  3 670 Edgecombe, Andreaniq  16 A. F. Adderley                  1:11.69q 
  4 819 Gardiner, Shawnair    15 C. H. Reeves                    1:13.51q 
  5 744 Bauld, Ashley         14 Anatol Rodgers                  1:17.71  
  6 1641 Stephson, Abiyah     14 L. W. Young                     1:20.64  
  7 1543 Sands, Daranique     15 H. O. Nash                      1:26.15  
 -- 911 Lockhart, Desiree     15 D. W. Davis                         DNS  
Heat  2 Preliminaries
  1 758 Pierre, Juliet        15 Anatol Rodgers                  1:08.33Q 
  2 1516 Belle, Althernique   14 H. O. Nash                      1:08.57Q 
  3 1714 Ferguson, Devenette  14 S. C. McPherson                 1:09.43q 
  4 666 Collins, Sanchez      15 A. F. Adderley                  1:15.40q 
  5 802 Azor, Stalinska       16 C. H. Reeves                    1:17.41  
  6 1817 Elliott, Latoya      15 T. A. Thompson                  1:22.77  
  7 1617 Fernander, Rechante  15 L. W. Young                     1:26.27  
 -- 896 Becage, Beengdine     15 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 50  Girls 400 Meter Dash Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 58.77  1990        Carmetta Mackey, G.H.S.                     
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 758 Pierre, Juliet        15 Anatol Rodgers       1:08.33    1:07.59    10  
  2 1714 Ferguson, Devenette  14 S. C. McPherson      1:09.43    1:08.75     8  
  3 1747 Thompson, Whitney    14 S. C. McPherson      1:08.44    1:09.14     6  
  4 1516 Belle, Althernique   14 H. O. Nash           1:08.57    1:09.73     5  
  5 1842 Pratt, Breanna       15 T. A. Thompson       1:09.91    1:09.75     4  
  6 670 Edgecombe, Andreaniq  16 A. F. Adderley       1:11.69    1:12.85     3  
  7 666 Collins, Sanchez      15 A. F. Adderley       1:15.40    1:22.99     2  
 -- 819 Gardiner, Shawnair    15 C. H. Reeves         1:13.51        DNS  
Preliminaries
  9 802 Azor, Stalinska       16 C. H. Reeves         1:17.41             
 10 744 Bauld, Ashley         14 Anatol Rodgers       1:17.71             
 11 1641 Stephson, Abiyah     14 L. W. Young          1:20.64             
 12 1817 Elliott, Latoya      15 T. A. Thompson       1:22.77             
 13 1543 Sands, Daranique     15 H. O. Nash           1:26.15             
 14 1617 Fernander, Rechante  15 L. W. Young          1:26.27             
 -- 896 Becage, Beengdine     15 D. W. Davis             DNS              
 -- 911 Lockhart, Desiree     15 D. W. Davis             DNS              
 
Event 51  Girls 800 Meter Run Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 2:21.78  1993        Lucille Geurrier, C.I. Gibson             
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 1819 Francois, Dana       14 T. A. Thompson                  2:47.43    10  
  2 805 Bethel, Tarshinka     14 C. H. Reeves                    2:48.56     8  
  3 1729 Nichols, Eliyah      15 S. C. McPherson                 2:53.09     6  
  4 1627 Lawrence, Soyini     15 L. W. Young                     2:54.24     5  
  5 1714 Ferguson, Devenette  14 S. C. McPherson                 3:00.45     4  
  6 666 Collins, Sanchez      15 A. F. Adderley                  3:04.27     3  
  7 685 Neymour, Euricka      15 A. F. Adderley                  3:04.31     2  
  8 802 Azor, Stalinska       16 C. H. Reeves                    3:04.71     1  
  9 1823 Henry, Brittany      15 T. A. Thompson                  3:18.46  
 10 774 Williams, Tanisha     15 Anatol Rodgers                  3:22.27  
 -- 1605 Bellevue, Brandy     15 L. W. Young                         DNS  
 -- 1550 Thurston, Laureta    16 H. O. Nash                          DNS  
 -- 907 Jean, Wilda           15 D. W. Davis                         DNS  
 -- 1516 Belle, Althernique   14 H. O. Nash                          DNS  
 -- 768 Smith, Dyonne         15 Anatol Rodgers                      DNS  
 -- 906 Humes, Kendisha       15 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 52  Girls 1500 Meter Run Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 5:04.76  1993        Lucille Gurrier, C.I. Gibson              
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 1819 Francois, Dana       14 T. A. Thompson                  6:11.33    10  
  2 1627 Lawrence, Soyini     15 L. W. Young                     6:17.70     8  
  3 805 Bethel, Tarshinka     14 C. H. Reeves                    6:26.23     6  
  4 1823 Henry, Brittany      15 T. A. Thompson                  7:07.70     5  
  5 1542 Russell, Lagina      15 H. O. Nash                      7:23.39     4  
  6 1613 Dormeous, Destiny    15 L. W. Young                     7:45.66     3  
  7 1550 Thurston, Laureta    16 H. O. Nash                      8:01.63     2  
 -- 1714 Ferguson, Devenette  14 S. C. McPherson                     DNS  
 -- 1747 Thompson, Whitney    14 S. C. McPherson                     DNS  
 -- 842 Stubbs, Melvinique    15 C. H. Reeves                        DNS  
 -- 907 Jean, Wilda           15 D. W. Davis                         DNS  
 -- 666 Collins, Sanchez      15 A. F. Adderley                      DNS  
 -- 670 Edgecombe, Andreaniq  16 A. F. Adderley                      DNS  
 -- 743 Avilma, Brenda        15 Anatol Rodgers                      DNS  
 -- 774 Williams, Tanisha     15 Anatol Rodgers                      DNS  
 -- 906 Humes, Kendisha       15 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 54  Girls 100 Meter Hurdles (2' 6 1/2") Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 15.59  3/11/2004   Michelle Cumberbatch, C.C. Sweeting Sr.     
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 3.1 
  1 803 Bernard, Torinique    16 C. H. Reeves                      19.35Q 
  2 1812 Cooper, Aalijah      15 T. A. Thompson                    19.68Q 
  3 676 Gurrier, Jenny        15 A. F. Adderley                    19.81q 
  4 1622 Higgs, Megan         16 L. W. Young                       20.90q 
  5 1725 Lee, Toni            15 S. C. McPherson                   20.97q 
  6 1528 Jean, Carlie         15 H. O. Nash                        24.41  
  7 896 Becage, Beengdine     15 D. W. Davis                       25.07  
 -- 771 Wells, Ellesea        14 Anatol Rodgers                      DNS  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 2.4 
  1 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves                      18.03Q 
  2 683 Minnis, Gia           16 A. F. Adderley                    19.11Q 
  3 1609 Coakley, Shavaughn   14 L. W. Young                       21.42q 
  4 1699 Almeus, Chellna      15 S. C. McPherson                   21.78  
  5 921 Sturrup, D'Andrea     15 D. W. Davis                       22.29  
  6 1816 Duverne, Wilbender   16 T. A. Thompson                    22.54  
 -- 1524 Ferguson, Georgeann  14 H. O. Nash                          DNS  
 -- 753 James, Marvia         15 Anatol Rodgers                      DNS  
 
Event 54  Girls 100 Meter Hurdles (2' 6 1/2") Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 15.59  3/11/2004   Michelle Cumberbatch, C.C. Sweeting Sr.     
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 2.1 
  1 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves           18.03      17.89    10  
  2 683 Minnis, Gia           16 A. F. Adderley         19.11      19.02     8  
  3 1812 Cooper, Aalijah      15 T. A. Thompson         19.68      19.08     6  
  4 803 Bernard, Torinique    16 C. H. Reeves           19.35      19.14     5  
  5 1609 Coakley, Shavaughn   14 L. W. Young            21.42      20.92     3.5
  5 1725 Lee, Toni            15 S. C. McPherson        20.97      20.92     3.5
  7 1622 Higgs, Megan         16 L. W. Young            20.90      21.03     2  
 -- 676 Gurrier, Jenny        15 A. F. Adderley         19.81         DQ  
Preliminaries
  9 1699 Almeus, Chellna      15 S. C. McPherson        21.78             
 10 921 Sturrup, D'Andrea     15 D. W. Davis            22.29             
 11 1816 Duverne, Wilbender   16 T. A. Thompson         22.54             
 12 1528 Jean, Carlie         15 H. O. Nash             24.41             
 13 896 Becage, Beengdine     15 D. W. Davis            25.07             
 -- 1524 Ferguson, Georgeann  14 H. O. Nash              DNS              
 -- 771 Wells, Ellesea        14 Anatol Rodgers          DNS              
 -- 753 James, Marvia         15 Anatol Rodgers          DNS              
 
Event 55  Girls 300 Meter Hurdles (2' 6") Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 47.88  3/12/2004   Michelle Cumberbatch, C.C. Sweeting Sr.     
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 803 Bernard, Torinique    16 C. H. Reeves                      56.45Q 
  2 1699 Almeus, Chellna      15 S. C. McPherson                   59.28Q 
  3 1622 Higgs, Megan         16 L. W. Young                       59.41q 
  4 1550 Thurston, Laureta    16 H. O. Nash                      1:00.18q 
  5 1812 Cooper, Aalijah      15 T. A. Thompson                  1:07.02  
  6 768 Smith, Dyonne         15 Anatol Rodgers                  1:15.84  
 -- 676 Gurrier, Jenny        15 A. F. Adderley                       DQ  
 -- 907 Jean, Wilda           15 D. W. Davis                          DQ  
Heat  2 Preliminaries
  1 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves                      53.48Q 
  2 683 Minnis, Gia           16 A. F. Adderley                    56.04Q 
  3 1717 Francois, Melissa    15 S. C. McPherson                   56.93q 
  4 1525 Fertil, Antonya      15 H. O. Nash                        58.23q 
  5 1639 Rolle, Khantell      15 L. W. Young                     1:02.24  
  6 1816 Duverne, Wilbender   16 T. A. Thompson                  1:06.37  
  7 774 Williams, Tanisha     15 Anatol Rodgers                  1:13.03  
 -- 921 Sturrup, D'Andrea     15 D. W. Davis                          DQ  
 
Event 55  Girls 300 Meter Hurdles (2' 6") Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 47.88  3/12/2004   Michelle Cumberbatch, C.C. Sweeting Sr.     
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves           53.48      52.15    10  
  2 803 Bernard, Torinique    16 C. H. Reeves           56.45      55.32     8  
  3 1525 Fertil, Antonya      15 H. O. Nash             58.23      56.91     6  
  4 1550 Thurston, Laureta    16 H. O. Nash           1:00.18      58.08     5  
  5 1717 Francois, Melissa    15 S. C. McPherson        56.93      58.26     4  
  6 1699 Almeus, Chellna      15 S. C. McPherson        59.28    1:00.01     3  
  7 1622 Higgs, Megan         16 L. W. Young            59.41    1:00.25     2  
  8 683 Minnis, Gia           16 A. F. Adderley         56.04    1:02.06     1  
Preliminaries
  9 1639 Rolle, Khantell      15 L. W. Young          1:02.24             
 10 1816 Duverne, Wilbender   16 T. A. Thompson       1:06.37             
 11 1812 Cooper, Aalijah      15 T. A. Thompson       1:07.02             
 12 774 Williams, Tanisha     15 Anatol Rodgers       1:13.03             
 13 768 Smith, Dyonne         15 Anatol Rodgers       1:15.84             
 -- 907 Jean, Wilda           15 D. W. Davis              DQ              
 -- 676 Gurrier, Jenny        15 A. F. Adderley           DQ              
 -- 921 Sturrup, D'Andrea     15 D. W. Davis              DQ              
 
Event 56  Girls 4x100 Meter Relay Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 50.23  2002        R.M. Bailey, R.M. Bailey                    
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 C. H. Reeves                                                   54.84    20  
     1) Major, Amber 16                 2) MACKEY, Keyanna 15             
     3) Collie, Janika 16               4) Johnson, Caroline 15           
  2 A. F. Adderley                                                 56.86    18  
     1) Johnson, Tracey 16              2) Minnis, Gia 16                 
     3) Noel, Luvi 15                   4) Woodside, Denisha 15           
  3 T. A. Thompson                                                 56.88    12  
     1) Robinson, Tywanna 16            2) Johnson, Kacey 15              
     3) Elliott, Latoya 15              4) Pratt, Breanna 15              
  4 S. C. McPherson 18                                             57.03    10  
     1) Rolle, Erica 15                 2) Grant, Tattiana 15             
     3) Hepburn, Miracle 15             4) Thompson, Whitney 14           
  5 Anatol Rodgers                                                 58.44     8  
     1) Wells, Ellesea 14               2) Pierre, Juliet 15              
     3) Williams, Ronell 15             4) James, Marvia 15               
  6 L. W. Young                                                    58.71     6  
     1) Coakley, Shavaughn 14           2) Cunningham, Kenria 15          
     3) Stephson, Abiyah 14             4) Jean-Michaud, Milande 14       
  7 H. O. Nash                                                     59.34     4  
     1) Fertil, Antonya 15              2) Leslie, Tenesha 15             
     3) Shaw, Danielle 14               4) Ferguson, Georgeanna 14        
  8 D. W. Davis                                                    59.50     2  
     1) Jean, Wilda 15                  2) Rolle, Brayon 14               
     3) Davis, Tricelle 14              4) Prince, Diana 16               
 
Event 57  Girls 4x400 Meter Relay Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:13.39  1993        C. C. Sweeting, C.C. Sweeting             
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 T. A. Thompson                                               4:37.47    20  
     1) Johnson, Kacey 15               2) Henry, Brittany 15             
     3) Pratt, Breanna 15               4) Francois, Dana 14              
  2 S. C. McPherson 18                                           4:40.48    18  
     1) Thompson, Whitney 14            2) Almeus, Chellna 15             
     3) Francois, Melissa 15            4) Ferguson, Devenette 14         
  3 H. O. Nash                                                   4:43.35    12  
     1) Thurston, Laureta 16            2) Fertil, Antonya 15             
     3) Shaw, Danielle 14               4) Belle, Althernique 14          
  4 C. H. Reeves                                                 4:49.01    10  
     1) Gardiner, Shawnair 15           2) Azor, Stalinska 16             
     3) Bethel, Tarshinka 14            4) Collie, Janika 16              
  5 A. F. Adderley                                               5:00.59     8  
     1) Johnson, Tracey 16              2) Edgecombe, Andreanique 16      
     3) Minnis, Gia 16                  4) Woodside, Denisha 15           
  6 Anatol Rodgers                                               5:14.93     6  
     1) Pierre, Juliet 15               2) Smith, Dyonne 15               
     3) Bauld, Ashley 14                4) Williams, Tanisha 15           
  7 L. W. Young                                                  5:30.80     4  
     1) Lawrence, Soyini 15             2) Noe, Dianna 15                 
     3) Anderson, Vanessa 15            4) Coakley, Shavaughn 14          
 -- D. W. Davis                                                      DNS  
     1) Davis, Tricelle 14              2) Prince, Diana 16               
     3) Becage, Beengdine 15            4) Rolle, Brayon 14               
 
Event 58  Girls Long Jump Intermediate (U17)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 5.23m  1992        Tamara Malcom, R.M Bailey                   
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
Flight  1 Finals
  1 1609 Coakley, Shavaughn   14 L. W. Young                       4.23m  -5.2  13-10.50   10  
     4.23m(-5.2) 4.03m(-1.1) FOUL(-4.2) 3.44m(-2.4)       
  2 900 Davis, Tricelle       14 D. W. Davis                       4.14m  -2.9  13-07.00    8  
     4.14m(-2.9) FOUL(-2.4) 3.70m(0.1) 3.85m(-2.7)      
  3 683 Minnis, Gia           16 A. F. Adderley                    3.93m  -3.6  12-10.75    6  
     FOUL(-3.1) 3.69m(-3.5) 3.93m(-3.6) 3.79m(-5.6)       
  4 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves                      3.85m  -1.6  12-07.75    5  
     3.85m(-1.6) 3.64m(-5.7) FOUL(-1.6) 3.80m(-4.8)       
  5 803 Bernard, Torinique    16 C. H. Reeves                      3.69m  -2.7  12-01.25    4  
     3.69m(-2.7) 3.53m(-3.4) 3.49m(-2.5) 3.69m(-1.1)       
  6 916 Prince, Diana         16 D. W. Davis                       3.67m  -3.7  12-00.50    3  
     3.55m(-2.6) 3.66m(-2.0) 3.63m(-2.3) 3.67m(-3.7)       
  7 661 Adderley, Richa       15 A. F. Adderley                    3.66m  -1.7  12-00.25    2  
     3.44m(-3.6) 3.66m(-1.7) FOUL(-3.2) 3.38m(-4.3)       
  8 1524 Ferguson, Georgeann  14 H. O. Nash                        3.59m  -2.8  11-09.50    1  
     3.42m(-0.7) 3.59m(-2.8) 3.35m(-2.7) 3.33m(-3.4)       
  9 1611 Cunningham, Kenria   15 L. W. Young                       3.46m  -3.0  11-04.25 
     FOUL(-2.6) 2.63m(-3.1) 3.46m(-3.0) 3.09m(-4.3)       
 10 1720 Hepburn, Miracle     15 S. C. McPherson                   3.38m  -2.7  11-01.25 
     3.21m(-4.2) 2.75m(-3.9) 2.92m(-3.8) 3.38m(-2.7)       
 10 758 Pierre, Juliet        15 Anatol Rodgers                   J3.38m   2.0  11-01.25 
     3.38m(2.0) 3.02m(-4.0) FOUL(-4.8) 3.30m(-4.4)       
 12 1551 Turnquest, Mila      16 H. O. Nash                        3.35m  -1.9  11-00.00 
     3.35m(-1.9) 3.20m(-2.6) 3.24m(-3.7) 3.33m(-4.4)       
 13 774 Williams, Tanisha     15 Anatol Rodgers                    3.34m  -4.9  10-11.50 
     FOUL(-3.3) 3.11m(-0.6) 3.34m(-4.9) 3.17m(-4.5)       
 14 1816 Duverne, Wilbender   16 T. A. Thompson                    3.07m  -3.8  10-01.00 
     3.07m(-3.8) FOUL(-2.0) 2.57m(-4.3) 2.72m(-1.6)       
 15 1817 Elliott, Latoya      15 T. A. Thompson                    3.03m  -2.9   9-11.25 
     2.36m(-2.3) 2.90m(-2.2) 3.03m(-2.9) 2.79m(-4.3)       
 -- 1739 Rolle, Erica         15 S. C. McPherson                     DNS   NWI           
 
Event 59  Girls Triple Jump Intermediate (U17)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 10.86m  3/12/2004   Krystal Ellis, R.M. Bailey                 
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
 -- 1731 Octelus, Kecia       16 S. C. McPherson                    FOUL                 
     FOUL(-3.9) FOUL(-3.0) FOUL(-2.3) FOUL(-1.4)       
 -- 1551 Turnquest, Mila      16 H. O. Nash                         FOUL                 
     FOUL(-3.0) FOUL(-2.9) FOUL(-1.9) FOUL(-1.4)       
 -- 1710 Cox, Cardia          15 S. C. McPherson                    FOUL                 
     FOUL(-3.0) FOUL(-3.8) FOUL(-4.3) FOUL(-3.4)       
 -- 1525 Fertil, Antonya      15 H. O. Nash                         FOUL                 
     FOUL(-1.7) FOUL(-4.4) FOUL(-3.2) FOUL(-2.4)       
 -- 900 Davis, Tricelle       14 D. W. Davis                        FOUL                 
     FOUL(-2.1) FOUL(-3.6) FOUL(-1.5) FOUL(-1.7)       
 -- 676 Gurrier, Jenny        15 A. F. Adderley                     FOUL                 
        x  FOUL(-2.8) FOUL(-1.4)       
 -- 803 Bernard, Torinique    16 C. H. Reeves                       FOUL                 
     x  x  x  FOUL(-2.9)       
 -- 1603 Anderson, Vanessa    15 L. W. Young                         DNS   NWI           
 -- 774 Williams, Tanisha     15 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 -- 1639 Rolle, Khantell      15 L. W. Young                         DNS   NWI           
 -- 812 Collie, Janika        16 C. H. Reeves                        DNS   NWI           
 -- 661 Adderley, Richa       15 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 771 Wells, Ellesea        14 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 -- 916 Prince, Diana         16 D. W. Davis                         DNS   NWI           
 
Event 60  Girls Shot Put (8lbs) Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 11.66m  3/1/2005    Jennie Pierre, D.W. Davis 17               
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 911 Lockhart, Desiree     15 D. W. Davis                       9.11m   29-10.75   10  
      9.11m  FOUL  9.04m  7.76m       
  2 916 Prince, Diana         16 D. W. Davis                       8.87m   29-01.25    8  
      8.57m  7.40m  8.87m  7.71m       
  3 1836 Moss, Diamond        15 T. A. Thompson                    8.81m   28-11.00    6  
      8.26m  8.09m  8.81m  8.64m       
  4 1737 Rolle, Chizara       15 S. C. McPherson                   8.33m   27-04.00    5  
      8.05m  7.89m  8.11m  8.33m       
  5 810 Clarke, Kiddara       14 C. H. Reeves                      8.09m   26-06.50    4  
      7.90m  8.09m  FOUL  7.49m       
  6 675 Gibson, Shantae       15 A. F. Adderley                    7.79m   25-06.75    3  
      6.04m  7.46m  7.79m  7.25m       
  7 1701 Bullard, Errinique   15 S. C. McPherson                   7.74m   25-04.75    2  
      7.67m  7.65m  7.74m  6.64m       
  8 1543 Sands, Daranique     15 H. O. Nash                        7.61m   24-11.75    1  
      7.61m  6.75m  FOUL  6.67m       
  9 1544 Saunders, Amelia     15 H. O. Nash                        7.43m   24-04.50 
      7.43m  6.70m  6.05m  7.38m       
 10 1821 Green, Petra         15 T. A. Thompson                    7.32m   24-00.25 
      7.32m  FOUL  6.10m  6.11m        
 11 1646 Young, Danielle      15 L. W. Young                       6.84m   22-05.25 
      6.65m  6.84m  FOUL  6.37m       
 12 772 Williams, Chole       14 Anatol Rodgers                    6.78m   22-03.00 
      6.78m  6.21m  6.14m  6.30m       
 13 1640 Smith, Trekhara      15 L. W. Young                       5.75m   18-10.50 
      FOUL  5.31m  5.54m  5.75m       
 14 760 Rolle, Megan          15 Anatol Rodgers                    5.73m   18-09.75 
      FOUL  5.73m  FOUL  FOUL       
 15 817 Francois, Caryn       16 C. H. Reeves                      5.66m   18-07.00 
      5.66m  FOUL  4.85m  FOUL       
 16 661 Adderley, Richa       15 A. F. Adderley                    5.35m   17-06.75 
      FOUL  FOUL  4.95m  5.35m       
 
Event 61  Girls Discus Throw (1k) Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 35.52m  1990        Marcia Taylor, G.H.S.                      
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1737 Rolle, Chizara       15 S. C. McPherson                  23.19m      76-01   10  
      16.71m  21.43m  23.19m  23.09m       
  2 1821 Green, Petra         15 T. A. Thompson                   20.64m      67-08    8  
      17.11m  20.64m  17.95m  16.11m       
  3 1527 Jacques, Tamara      15 H. O. Nash                       19.97m      65-06    6  
      19.97m  18.15m  18.12m  19.08m       
  4 829 Martin, Akia          14 C. H. Reeves                     19.69m      64-07    5  
      17.48m  19.69m  16.25m  17.72m       
  5 916 Prince, Diana         16 D. W. Davis                      19.13m      62-09    4  
      18.88m  0.50m  19.13m  17.91m       
  6 676 Gurrier, Jenny        15 A. F. Adderley                   18.40m      60-04    3  
      10.93m  15.42m  16.32m  18.40m       
  7 1709 Cooper, Caitlin      15 S. C. McPherson                  18.14m      59-06    2  
      17.42m  17.93m  18.14m  17.19m       
  8 911 Lockhart, Desiree     15 D. W. Davis                      17.41m      57-01    1  
      17.20m  17.41m  FOUL  16.79m      
  9 813 Ellis, Vilandra       15 C. H. Reeves                     16.85m      55-03 
      16.85m  16.44m  14.75m  14.09m       
 10 675 Gibson, Shantae       15 A. F. Adderley                   15.43m      50-07 
      15.43m  15.14m  FOUL  FOUL       
 11 1843 Rameal, Joaquine     15 T. A. Thompson                   14.02m      46-00 
      FOUL  FOUL  FOUL  14.02m      
 -- 1646 Young, Danielle      15 L. W. Young                         DNS            
 -- 1628 McKenzie, Aaliyah    15 L. W. Young                         DNS            
 -- 772 Williams, Chole       14 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 1522 Edwards, Philisty    16 H. O. Nash                          DNS            
 -- 760 Rolle, Megan          15 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 62  Girls Javelin Throw (600gms) Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 33.78m  1996        Roshanda Robinson, C.R. Walker             
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 916 Prince, Diana         16 D. W. Davis                      19.94m      65-05   10  
      19.94m     18.90m            
  2 1627 Lawrence, Soyini     15 L. W. Young                      19.61m      64-04    8  
      17.71m  19.61m     15.91m        
  3 1709 Cooper, Caitlin      15 S. C. McPherson                  18.62m      61-01    6  
      17.54m  14.10m  18.62m  17.48m        
  4 760 Rolle, Megan          15 Anatol Rodgers                   16.86m      55-04    5  
         16.86m x             
  5 675 Gibson, Shantae       15 A. F. Adderley                   15.76m      51-08    4  
      10.55m  14.26m  15.76m  15.30m        
  6 1633 Olibrice, Sylvia     15 L. W. Young                      14.37m      47-02    3  
      8.75m  13.22m  13.79m  14.37m        
  7 1737 Rolle, Chizara       15 S. C. McPherson                  13.75m      45-01    2  
      7.84m  11.11m  9.28m  13.75m        
  8 1834 Miller, Tanai        15 T. A. Thompson                   13.43m      44-01    1  
      13.43m  8.21m  12.68m  7.19m        
  9 772 Williams, Chole       14 Anatol Rodgers                   13.34m      43-09 
      13.34m  13.05m x             
 10 911 Lockhart, Desiree     15 D. W. Davis                      12.92m      42-05 
      12.92m x  x             
 11 1544 Saunders, Amelia     15 H. O. Nash                       12.75m      41-10 
      8.00m  12.75m  10.54m  12.65m        
 12 1836 Moss, Diamond        15 T. A. Thompson                   12.60m      41-04 
         12.11m  12.60m            
 13 829 Martin, Akia          14 C. H. Reeves                     12.32m      40-05 
         10.18m  11.61m  12.32m        
 -- 676 Gurrier, Jenny        15 A. F. Adderley                      DNS            
 -- 1537 Morley, Nickolette   15 H. O. Nash                          DNS            
 -- 803 Bernard, Torinique    16 C. H. Reeves                        DNS            
 
Event 63  Boys 100 Meter Dash Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 11.03  2011        Cliff Resis, H.O. Nash                      
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 3.8 
  1 793 Nesbitt, Okell        16 Anatol Rodgers                    12.00Q 
  2 851 Charles, Lovince      15 C. H. Reeves                      12.24Q 
  3 1767 Foster, Philmore     16 S. C. McPherson                   12.45q 
  4 1864 Francis, Kristoff    16 T. A. Thompson                    12.64q 
  5 925 Belle, Bradley        14 D. W. Davis                       13.02  
  6 1650 Burrows, Atwell      15 L. W. Young                       13.16  
  7 703 Bullard, Shamal       15 A. F. Adderley                    13.27  
  8 1555 Bodie, Karlos        15 H. O. Nash                        13.31  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 5.6 
  1 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers                    12.36Q 
  2 1599 Williams, Deshawn    15 H. O. Nash                        12.59Q 
  3 1867 Green, Tamar         15 T. A. Thompson                    12.66q 
  4 1695 Thompson, Shamar     16 L. W. Young                       12.90q 
  5 1778 King, Joshua         15 S. C. McPherson                   13.08  
  6 699 Alfred, Robinson      16 A. F. Adderley                    13.39  
  7 885 Russell, Dailyn       15 C. H. Reeves                      14.19  
  8 936 Forbes, Roberto       15 D. W. Davis                       14.29  
 
Event 63  Boys 100 Meter Dash Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 11.03  2011        Cliff Resis, H.O. Nash                      
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 4.5 
  1 793 Nesbitt, Okell        16 Anatol Rodgers         12.00      11.77    10  
  2 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers         12.36      12.07     8  
  3 851 Charles, Lovince      15 C. H. Reeves           12.24      12.20     6  
  4 1599 Williams, Deshawn    15 H. O. Nash             12.59      12.28     5  
  5 1867 Green, Tamar         15 T. A. Thompson         12.66      12.36     4  
  6 1864 Francis, Kristoff    16 T. A. Thompson         12.64      12.53     3  
  7 1767 Foster, Philmore     16 S. C. McPherson        12.45      12.56     2  
  8 1695 Thompson, Shamar     16 L. W. Young            12.90      12.61     1  
Preliminaries
  9 925 Belle, Bradley        14 D. W. Davis            13.02             
 10 1778 King, Joshua         15 S. C. McPherson        13.08             
 11 1650 Burrows, Atwell      15 L. W. Young            13.16             
 12 703 Bullard, Shamal       15 A. F. Adderley         13.27             
 13 1555 Bodie, Karlos        15 H. O. Nash             13.31             
 14 699 Alfred, Robinson      16 A. F. Adderley         13.39             
 15 885 Russell, Dailyn       15 C. H. Reeves           14.19             
 16 936 Forbes, Roberto       15 D. W. Davis            14.29             
 
Event 64  Boys 200 Meter Dash Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 22.50  1993        Mark Sturrup, L.W. Young                    
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 2.2 
  1 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers                    24.31Q 
  2 851 Charles, Lovince      15 C. H. Reeves                      25.02Q 
  3 1599 Williams, Deshawn    15 H. O. Nash                        25.08q 
  4 1767 Foster, Philmore     16 S. C. McPherson                   25.11q 
  5 1695 Thompson, Shamar     16 L. W. Young                       25.20q 
  6 1864 Francis, Kristoff    16 T. A. Thompson                    25.20q 
  7 936 Forbes, Roberto       15 D. W. Davis                       26.51  
  8 699 Alfred, Robinson      16 A. F. Adderley                    26.54  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 1.4 
  1 933 Esperance, Keith      15 D. W. Davis                       25.42Q 
  2 1778 King, Joshua         15 S. C. McPherson                   25.73Q 
  3 1572 Lindsay, Beltan      16 H. O. Nash                        26.37  
  4 703 Bullard, Shamal       15 A. F. Adderley                    26.68  
  5 1650 Burrows, Atwell      15 L. W. Young                       26.85  
  6 1879 Petit-Hyomme, Woodj  15 T. A. Thompson                    27.08  
  7 885 Russell, Dailyn       15 C. H. Reeves                      27.21  
 -- 793 Nesbitt, Okell        16 Anatol Rodgers                      DNS  
 
Event 64  Boys 200 Meter Dash Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 22.50  1993        Mark Sturrup, L.W. Young                    
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 2.3 
  1 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers         24.31      24.03    10  
  2 851 Charles, Lovince      15 C. H. Reeves           25.02      24.49     8  
  3 1864 Francis, Kristoff    16 T. A. Thompson         25.20      24.74     6  
  4 1767 Foster, Philmore     16 S. C. McPherson        25.11      24.89     5  
  5 1695 Thompson, Shamar     16 L. W. Young            25.20      25.18     4  
  6 1599 Williams, Deshawn    15 H. O. Nash             25.08      25.46     3  
  7 1778 King, Joshua         15 S. C. McPherson        25.73      25.95     2  
  8 933 Esperance, Keith      15 D. W. Davis            25.42      26.17     1  
Preliminaries
  9 1572 Lindsay, Beltan      16 H. O. Nash             26.37             
 10 936 Forbes, Roberto       15 D. W. Davis            26.51             
 11 699 Alfred, Robinson      16 A. F. Adderley         26.54             
 12 703 Bullard, Shamal       15 A. F. Adderley         26.68             
 13 1650 Burrows, Atwell      15 L. W. Young            26.85             
 14 1879 Petit-Hyomme, Woodj  15 T. A. Thompson         27.08             
 15 885 Russell, Dailyn       15 C. H. Reeves           27.21             
 -- 793 Nesbitt, Okell        16 Anatol Rodgers          DNS              
 
Event 65  Boys 400 Meter Dash Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 51.02  1993        Mark Sturrup, L.W. Young                    
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 883 Rolle, Antincko       15 C. H. Reeves                      58.32Q 
  2 787 Joseph, Kendall       15 Anatol Rodgers                    58.93Q 
  3 924 Archer, Spencer       15 D. W. Davis                       59.20q 
  4 1875 Major, McKellen      16 T. A. Thompson                  1:00.29q 
  5 1781 Miller, Ramone       14 S. C. McPherson                 1:00.79  
  6 1674 Mertulien, Reno      15 L. W. Young                     1:01.53  
  7 1588 Simmons, Vincent     15 H. O. Nash                      1:02.17  
 -- 711 Duncombe, Raymond     16 A. F. Adderley                      DNS  
Heat  2 Preliminaries
  1 933 Esperance, Keith      15 D. W. Davis                       56.69Q 
  2 1885 Scavella, Alexander  16 T. A. Thompson                    57.01Q 
  3 1795 St. Fort, Kevin      15 S. C. McPherson                   59.53q 
  4 1594 Thompson, Jeremy     15 H. O. Nash                        59.85q 
  5 891 Thomas, Justin        14 C. H. Reeves                    1:00.51  
  6 1694 Thompson, Curt       15 L. W. Young                     1:01.31  
  7 706 Choute, Jaico         15 A. F. Adderley                  1:01.37  
  8 788 Kemp, Ronald          15 Anatol Rodgers                  1:02.39  
 
Event 65  Boys 400 Meter Dash Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 51.02  1993        Mark Sturrup, L.W. Young                    
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 1594 Thompson, Jeremy     15 H. O. Nash             59.85      56.22    10  
  2 1885 Scavella, Alexander  16 T. A. Thompson         57.01      57.14     8  
  3 883 Rolle, Antincko       15 C. H. Reeves           58.32      58.56     6  
  4 787 Joseph, Kendall       15 Anatol Rodgers         58.93      59.80     5  
  5 1795 St. Fort, Kevin      15 S. C. McPherson        59.53    1:00.69     4  
  6 1875 Major, McKellen      16 T. A. Thompson       1:00.29    1:01.42     3  
  7 924 Archer, Spencer       15 D. W. Davis            59.20    1:06.31     2  
  8 933 Esperance, Keith      15 D. W. Davis            56.69    1:12.49     1  
Preliminaries
  9 891 Thomas, Justin        14 C. H. Reeves         1:00.51             
 10 1781 Miller, Ramone       14 S. C. McPherson      1:00.79             
 11 1694 Thompson, Curt       15 L. W. Young          1:01.31             
 12 706 Choute, Jaico         15 A. F. Adderley       1:01.37             
 13 1674 Mertulien, Reno      15 L. W. Young          1:01.53             
 14 1588 Simmons, Vincent     15 H. O. Nash           1:02.17             
 15 788 Kemp, Ronald          15 Anatol Rodgers       1:02.39             
 -- 711 Duncombe, Raymond     16 A. F. Adderley          DNS              
 
Event 66  Boys 800 Meter Run Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 2:05.52  1992        Dwayne Heastie, D.W. Davies               
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 889 Smith, Marvin         14 C. H. Reeves                    2:15.25    10  
  2 1885 Scavella, Alexander  16 T. A. Thompson                  2:16.22     8  
  3 1560 Deleveaux, D'Seraj   15 H. O. Nash                      2:17.71     6  
  4 699 Alfred, Robinson      16 A. F. Adderley                  2:20.03     5  
  5 787 Joseph, Kendall       15 Anatol Rodgers                  2:23.65     4  
  6 883 Rolle, Antincko       15 C. H. Reeves                    2:25.74     3  
  7 1891 Telcy, Kevin         15 T. A. Thompson                  2:27.82     2  
  8 1647 Adderley, Rotavieo   15 L. W. Young                     2:36.87     1  
  9 781 Cenecharles, Johnson  14 Anatol Rodgers                  2:39.79  
 10 1649 Bastian, Brahdon     15 L. W. Young                     2:41.23  
 11 1781 Miller, Ramone       14 S. C. McPherson                 2:47.82  
 12 1565 Gibson, Kayvahon     16 H. O. Nash                      2:51.57  
 13 1772 Jencius, Alex        15 S. C. McPherson                 2:51.76  
 -- 924 Archer, Spencer       15 D. W. Davis                         DNS  
 -- 711 Duncombe, Raymond     16 A. F. Adderley                      DNS  
 -- 943 Lowe, Ishameal        14 D. W. Davis                         DNS  
 
Event 67  Boys 1500 Meter Run Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 4:29.76  2011        Darren Young, T.A. Thompson               
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 943 Lowe, Ishameal        14 D. W. Davis                     5:04.31    10  
  2 1891 Telcy, Kevin         15 T. A. Thompson                  5:09.56     8  
  3 874 McIntosh, Dominique   15 C. H. Reeves                    5:16.49     6  
  4 889 Smith, Marvin         14 C. H. Reeves                    5:22.71     5  
  5 1649 Bastian, Brahdon     15 L. W. Young                     5:27.68     4  
  6 788 Kemp, Ronald          15 Anatol Rodgers                  5:28.05     3  
  7 706 Choute, Jaico         15 A. F. Adderley                  5:30.77     2  
  8 1772 Jencius, Alex        15 S. C. McPherson                 5:33.60     1  
  9 1560 Deleveaux, D'Seraj   15 H. O. Nash                      5:35.81  
 10 702 Brown, Zehuan         16 A. F. Adderley                  5:35.88  
 11 1676 Moxey, Abram         15 L. W. Young                     5:56.20  
 12 949 Pierre, Mario         15 D. W. Davis                     6:20.24  
 13 1768 Francis, Deangelo    16 S. C. McPherson                 6:35.97  
 -- 781 Cenecharles, Johnson  14 Anatol Rodgers                      DNS  
 -- 1872 Jarrett, Clinton     16 T. A. Thompson                      DNS  
 -- 1556 Brown, Devon         15 H. O. Nash                          DNS  
 
Event 68  Boys 3000 Meter Run Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 9:59.11  2011        Darren Young, T.A. Thompson               
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 1853 Augustin, Cadeau     15 T. A. Thompson                 10:56.55    10  
  2 874 McIntosh, Dominique   15 C. H. Reeves                   11:03.27     8  
  3 1676 Moxey, Abram         15 L. W. Young                    11:27.98     6  
  4 1649 Bastian, Brahdon     15 L. W. Young                    11:36.67     5  
  5 1772 Jencius, Alex        15 S. C. McPherson                11:45.26     4  
  6 941 Legiste, Mark         14 D. W. Davis                    12:05.99     3  
  7 781 Cenecharles, Johnson  14 Anatol Rodgers                 12:07.34     2  
  8 949 Pierre, Mario         15 D. W. Davis                    12:24.56     1  
  9 1877 Nelson, Renol        15 T. A. Thompson                 12:38.04  
 10 702 Brown, Zehuan         16 A. F. Adderley                 12:49.49  
 -- 1592 Sweeting, Devon      16 H. O. Nash                           NT  
 -- 1776 Justin, Lendsky      16 S. C. McPherson                      NT  
 -- 711 Duncombe, Raymond     16 A. F. Adderley                      DNS  
 -- 788 Kemp, Ronald          15 Anatol Rodgers                      DNS  
 -- 848 Barr, Terell          15 C. H. Reeves                        DNS  
 -- 1596 Ville, Jean          16 H. O. Nash                          DNS  
 
Event 69  Boys 110 Meter Hurdles (3' 3") Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 14.55                                                          
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries   Wind: 2.3 
  1 892 Thompson, Reo         15 C. H. Reeves                      20.07Q 
  2 793 Nesbitt, Okell        16 Anatol Rodgers                    20.94Q 
  3 1795 St. Fort, Kevin      15 S. C. McPherson                   20.96q 
  4 1694 Thompson, Curt       15 L. W. Young                       21.15q 
  5 1572 Lindsay, Beltan      16 H. O. Nash                        21.94  
  6 1870 Horton, Torianno     16 T. A. Thompson                    23.59  
  7 722 Lungrin, Malik        15 A. F. Adderley                    25.05  
 -- 925 Belle, Bradley        14 D. W. Davis                         DNS  
Heat  2 Preliminaries   Wind: 3.3 
  1 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers                    16.69Q 
  2 1791 Sands, Dwight        15 S. C. McPherson                   19.31Q 
  3 1878 Neymour, Tevin       15 T. A. Thompson                    19.43q 
  4 1593 Taylor, Allen        15 H. O. Nash                        21.16q 
  5 849 Burrows, Deshawn      15 C. H. Reeves                      21.26  
 -- 1660 Forbes, Kanraniah    16 L. W. Young                         DNS  
 -- 941 Legiste, Mark         14 D. W. Davis                         DNS  
 -- 709 Curtis, Sebastian     15 A. F. Adderley                      DNS  
 
Event 69  Boys 110 Meter Hurdles (3' 3") Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 14.55                                                          
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals   Wind: 3.7 
  1 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers         16.69      16.39    10  
  2 1791 Sands, Dwight        15 S. C. McPherson        19.31      18.33     8  
  3 1878 Neymour, Tevin       15 T. A. Thompson         19.43      19.13     6  
  4 892 Thompson, Reo         15 C. H. Reeves           20.07      19.18     5  
  5 1593 Taylor, Allen        15 H. O. Nash             21.16      19.20     4  
  6 793 Nesbitt, Okell        16 Anatol Rodgers         20.94      20.67     3  
  7 1694 Thompson, Curt       15 L. W. Young            21.15      20.91     2  
 -- 1795 St. Fort, Kevin      15 S. C. McPherson        20.96         DQ  
Preliminaries
  9 849 Burrows, Deshawn      15 C. H. Reeves           21.26             
 10 1572 Lindsay, Beltan      16 H. O. Nash             21.94             
 11 1870 Horton, Torianno     16 T. A. Thompson         23.59             
 12 722 Lungrin, Malik        15 A. F. Adderley         25.05             
 -- 925 Belle, Bradley        14 D. W. Davis             DNS              
 -- 1660 Forbes, Kanraniah    16 L. W. Young             DNS              
 -- 941 Legiste, Mark         14 D. W. Davis             DNS              
 -- 709 Curtis, Sebastian     15 A. F. Adderley          DNS              
 
Event 70  Boys 400 Meter Hurdles (2' 6") Intermediate (U17)
=========================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
GSSSA Record: * 58.20  3/12/2004   Christopher Adderley, C.C. Sweeting High    
    Name                     Age School                  Seed    Prelims 
=========================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 1763 Daniel, Chervin      15 S. C. McPherson                 1:09.62Q 
  2 1879 Petit-Hyomme, Woodj  15 T. A. Thompson                  1:11.07Q 
  3 877 Morley, Kejanno       15 C. H. Reeves                    1:11.79q 
  4 949 Pierre, Mario         15 D. W. Davis                     1:15.88q 
  5 1591 Swan, Johnny         15 H. O. Nash                      1:17.82  
 -- 1683 Poitier, Devante     16 L. W. Young                          DQ  
 -- 729 Paul, Marcio          15 A. F. Adderley                      DNS  
 -- 798 Rolle, Deangelo       15 Anatol Rodgers                      DNS  
Heat  2 Preliminaries
  1 1590 Strachan, Alfred     15 H. O. Nash                      1:04.25Q 
  2 892 Thompson, Reo         15 C. H. Reeves                    1:10.16Q 
  3 1766 Farrington, Sidney   15 S. C. McPherson                 1:11.68q 
  4 779 Bowe, Sean            15 Anatol Rodgers                  1:13.58q 
  5 941 Legiste, Mark         14 D. W. Davis                     1:18.24  
  6 1870 Horton, Torianno     16 T. A. Thompson                  1:21.46  
 -- 709 Curtis, Sebastian     15 A. F. Adderley                      DNS  
 -- 1660 Forbes, Kanraniah    16 L. W. Young                         DNS  
 
Event 70  Boys 400 Meter Hurdles (2' 6") Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 58.20  3/12/2004   Christopher Adderley, C.C. Sweeting High    
    Name                     Age School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 1590 Strachan, Alfred     15 H. O. Nash           1:04.25    1:03.89    10  
  2 1763 Daniel, Chervin      15 S. C. McPherson      1:09.62    1:08.27     8  
  3 892 Thompson, Reo         15 C. H. Reeves         1:10.16    1:11.70     6  
  4 779 Bowe, Sean            15 Anatol Rodgers       1:13.58    1:12.26     5  
  5 1766 Farrington, Sidney   15 S. C. McPherson      1:11.68    1:16.22     4  
  6 1879 Petit-Hyomme, Woodj  15 T. A. Thompson       1:11.07    1:19.98     3  
  7 949 Pierre, Mario         15 D. W. Davis          1:15.88    1:22.49     2  
 -- 877 Morley, Kejanno       15 C. H. Reeves         1:11.79         DQ   ran around 8th hurdl
Preliminaries
  9 1591 Swan, Johnny         15 H. O. Nash           1:17.82             
 10 941 Legiste, Mark         14 D. W. Davis          1:18.24             
 11 1870 Horton, Torianno     16 T. A. Thompson       1:21.46             
 -- 1683 Poitier, Devante     16 L. W. Young              DQ              
 -- 798 Rolle, Deangelo       15 Anatol Rodgers          DNS              
 -- 1660 Forbes, Kanraniah    16 L. W. Young             DNS              
 -- 709 Curtis, Sebastian     15 A. F. Adderley          DNS              
 -- 729 Paul, Marcio          15 A. F. Adderley          DNS              
 
Event 71  Boys 4x100 Meter Relay Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 44.66  1990        G.H.S., G.H.S.                              
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Section  1 Finals
  1 T. A. Thompson                                                 48.44    20  
     1) Neymour, Tevin 15               2) Green, Tamar 15                
     3) Major, McKellen 16              4) Francis, Kristoff 16           
  2 S. C. McPherson 18                                             48.75    18  
     1) Foster, Philmore 16             2) King, Joshua 15                
     3) Sands, Dwight 15                4) St. Fort, Kevin 15             
  3 Anatol Rodgers                                                 49.49    12  
     1) Cross, Dillan 15                2) Mott, Tavonte 15               
     3) Bowe, Sean 15                   4) Nesbitt, Okell 16              
  4 H. O. Nash                                                     49.64    10  
     1) Newton, Deniero 15              2) Taylor, Allen 15               
     3) Williams, Kendron 15            4) Williams, Deshawn 15           
  5 D. W. Davis                                                    51.80     8  
     1) Esperance, Keith 15             2) Archer, Spencer 15             
     3) Belle, Bradley 14               4) Lowe, Ishameal 14              
  6 A. F. Adderley                                                 53.96     6  
     1) Curtis, Sebastian 15            2) Choute, Jaico 15               
     3) Alfred, Robinson 16             4) Bullard, Shamal 15             
 -- L. W. Young                                                       DQ  
     1) Thompson, Curt 15               2) Thompson, Shamar 16            
     3) Burrows, Atwell 15              4) Mertulien, Reno 15             
 -- C. H. Reeves                                                      DQ  
     1) Smith, Marvin 14                2) Fife-Enulus, Anthony 15        
     3) Rolle, Antincko 15              4) Charles, Lovince 15            
 
Event 72  Boys 4x400 Meter Relay Intermediate (U17)
================================================================================
GSSSA Record: * 3:36.15  1990        C.C. Sweeting, C.C. Sweeting              
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 T. A. Thompson                                               3:52.06    20  
     1) Etienne, Dekimbe 16             2) Green, Tamar 15                
     3) Petit-Hyomme, Woodjerry 15      4) Scavella, Alexander 16         
  2 C. H. Reeves                                                 3:58.03    18  
     1) Smith, Marvin 14                2) Bain, Jerome 15                
     3) Thomas, Justin 14               4) Rolle, Antincko 15             
  3 H. O. Nash                                                   4:03.65    12  
     1) Simmons, Vincent 15             2) Thompson, Jeremy 15            
     3) Deleveaux, D'Seraj 15           4) Swan, Johnny 15                
  4 S. C. McPherson 18                                           4:06.13    10  
     1) Sands, Dwight 15                2) Burke, Krishna 15              
     3) Daniel, Chervin 15              4) Foster, Philmore 16            
  5 L. W. Young                                                  4:08.42     8  
     1) Bastian, Brahdon 15             2) Mertulien, Reno 15             
     3) Fawkes, Michaelye 16            4) Thompson, Shamar 16            
  6 A. F. Adderley                                               4:11.64     6  
     1) Choute, Jaico 15                2) Alfred, Robinson 16            
     3) Brown, Zehuan 16                4) Duncombe, Raymond 16           
  7 Anatol Rodgers                                               4:15.35     4  
     1) Kemp, Ronald 15                 2) Mott, Tavonte 15               
     3) Nesbitt, Okell 16               4) Joseph, Kendall 15             
 -- D. W. Davis                                                      DNS  
     1) Esperance, Keith 15             2) Lowe, Ishameal 14              
     3) Pierre, Mario 15                4) Belle, Bradley 14              
 
Event 73  Boys Long Jump Intermediate (U17)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 6.86m  1994        Allan Mortimer, C.I. Gibson                 
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
Flight  1 Finals
  1 1867 Green, Tamar         15 T. A. Thompson                    5.64m  -1.1  18-06.00   10  
     5.64m(-1.1) FOUL(-3.3) 5.61m(-2.7) 5.35m(-3.3)       
  2 1878 Neymour, Tevin       15 T. A. Thompson                    5.06m  -2.5  16-07.25    8  
     4.94m(-3.2) 4.82m(-2.3) 0.05m(-1.5) 5.06m(-2.5)       
  3 1683 Poitier, Devante     16 L. W. Young                       4.99m  -1.6  16-04.50    6  
     4.83m(-3.1) 4.69m(-3.0) 4.87m(-0.5) 4.99m(-1.6)       
  4 854 Coakley, Edward       16 C. H. Reeves                      4.97m  -2.3  16-03.75    5  
     4.97m(-2.3) 4.75m(-3.7) 4.79m(-2.7) 4.75m(-2.4)       
  5 1766 Farrington, Sidney   15 S. C. McPherson                   4.70m  -3.5  15-05.00    4  
     4.70m(-3.5) 4.58m(-3.5) 4.27m(-1.1) 4.32m(-2.0)       
  6 1763 Daniel, Chervin      15 S. C. McPherson                   4.36m  -1.1  14-03.75    3  
     4.36m(-1.1) 3.97m(-3.5) 4.30m(-2.7) 4.30m(-2.4)       
  7 869 Knowles, Neketo       16 C. H. Reeves                      4.26m  -2.0  13-11.75    2  
     4.25m(-2.3) FOUL(-2.7) FOUL(-3.5) 4.26m(-2.0)       
  8 722 Lungrin, Malik        15 A. F. Adderley                    4.09m  -1.9  13-05.00    1  
     3.85m(-1.9) 3.97m(-3.5) 3.84m(-2.0) 4.09m(-1.9)       
 -- 1581 Newton, Deniero      15 H. O. Nash                          DNS   NWI           
 -- 1591 Swan, Johnny         15 H. O. Nash                          DNS   NWI           
 -- 1670 Locke, Oshane        16 L. W. Young                         DNS   NWI           
 -- 780 Brown, Ishmeal        15 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 -- 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers                      DNS   NWI           
 -- 933 Esperance, Keith      15 D. W. Davis                         DNS   NWI           
 -- 734 Russell, Nicholas     15 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 927 Cooper, Charles       15 D. W. Davis                         DNS   NWI           
 
Event 74  Boys Triple Jump Intermediate (U17)
===============================================================================================
GSSSA Record: * 14.83m  1994        Allan Mortimer, C.I. Gibson                
    Name                     Age School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 1867 Green, Tamar         15 T. A. Thompson                   13.47m   5.9  44-02.50   10  
     FOUL      13.16m(4.7) 13.47m(5.9)           
  2 792 Mott, Tavonte         15 Anatol Rodgers                   11.20m   2.3  36-09.00    8  
     FOUL      FOUL      FOUL      11.20m(2.3)       
  3 884 Rolle, Reco           16 C. H. Reeves                     11.17m   5.1  36-07.75    6  
     FOUL      11.17m(5.1) 11.16m(3.5) FOUL            
 -- 1791 Sands, Dwight        15 S. C. McPherson                    FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL      FOUL            
 -- 1766 Farrington, Sidney   15 S. C. McPherson                    FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- 937 Jaiques, Judge        15 D. W. Davis                        FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- 1694 Thompson, Curt       15 L. W. Young                        FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL      FOUL            
 -- 1562 Ferguson, Keith      16 H. O. Nash                         FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- 709 Curtis, Sebastian     15 A. F. Adderley                     FOUL                 
     FOUL                      
 -- 780 Brown, Ishmeal        15 Anatol Rodgers                     FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- 1600 Williams, Kendron    15 H. O. Nash                         FOUL                 
     FOUL      FOUL                    
 -- 878 Mullings, Kyle        15 C. H. Reeves                       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL      FOUL            
 -- 1683 Poitier, Devante     16 L. W. Young                         DNS   NWI           
 -- 716 Ingraham, Caltrezio   15 A. F. Adderley                      DNS   NWI           
 -- 1878 Neymour, Tevin       15 T. A. Thompson                      DNS   NWI           
 -- 924 Archer, Spencer       15 D. W. Davis                         DNS   NWI           
 
Event 75  Boys Shot Put (12lbs) Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 13.52m  1991        Jefferson Johnson, L.W. Young              
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1859 Davis, Anton         15 T. A. Thompson                   11.19m   36-08.50   10  
      PASS  PASS  10.87m  11.19m        
  2 1875 Major, McKellen      16 T. A. Thompson                   10.73m   35-02.50    8  
      PASS  10.28m  10.73m  FOUL        
  3 1585 Sands, Henrick       15 H. O. Nash                        9.95m   32-07.75    6  
      8.64m  9.95m  9.25m  9.81m        
  4 884 Rolle, Reco           16 C. H. Reeves                      9.49m   31-01.75    5  
      8.96m  9.49m  8.40m  9.23m        
  5 737 Scott, Jarod          15 A. F. Adderley                    9.25m   30-04.25    4  
      9.25m  8.97m  8.67m  FOUL        
  6 1763 Daniel, Chervin      15 S. C. McPherson                   9.23m   30-03.50    3  
      FOUL  9.01m  9.23m  FOUL        
  7 1774 Johnson, Rashon      15 S. C. McPherson                   8.59m   28-02.25    2  
      8.35m  8.47m  7.75m  8.59m        
  8 704 Burke, Kennareyo      16 A. F. Adderley                    8.05m   26-05.00    1  
      FOUL  8.05m  7.68m  7.62m        
  9 1654 Curtis, Manjaro      15 L. W. Young                       7.54m   24-09.00 
      7.54m  6.92m  7.35m  FOUL        
 10 934 Evans, Deangelo       15 D. W. Davis                       6.73m   22-01.00 
      6.73m  6.55m  FOUL  6.48m        
 11 1657 Delancy, Delando     14 L. W. Young                       6.34m   20-09.75 
      6.09m  6.34m  6.15m  6.21m        
 -- 937 Jaiques, Judge        15 D. W. Davis                        FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL        
 -- 1559 Dean, Rufus          16 H. O. Nash                          DNS            
      PASS  PASS  PASS  PASS        
 -- 876 Mitchel, Brenden      15 C. H. Reeves                        DNS            
 -- 780 Brown, Ishmeal        15 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 783 Coakley, Tamecko      15 Anatol Rodgers                      DNS            
      PASS  PASS  PASS  PASS       
 
Event 76  Boys Discus Throw (1.5k) Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 36.08m  1997        David Williams, C.H. Reeves                
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1859 Davis, Anton         15 T. A. Thompson                   33.79m     110-10   10  
      33.79m  29.34m  FOUL  33.19m       
  2 1875 Major, McKellen      16 T. A. Thompson                   32.54m     106-09    8  
      28.76m  29.76m  32.54m  28.70m       
  3 1773 Johnson, Adam        15 S. C. McPherson                  23.93m      78-06    6  
      21.79m  21.98m  23.07m  23.93m       
  4 700 Baines, Brandon       16 A. F. Adderley                   22.68m      74-05    5  
      19.57m  20.37m  FOUL  22.68m       
  5 704 Burke, Kennareyo      16 A. F. Adderley                   22.17m      72-09    4  
      21.77m  22.17m  20.78m  FOUL       
  6 1774 Johnson, Rashon      15 S. C. McPherson                  20.35m      66-09    3  
      19.86m  19.76m  20.35m  19.95m       
  7 867 Joseph, Wendall       16 C. H. Reeves                     19.60m      64-04    2  
      FOUL  FOUL  0.18m  19.60m       
  8 849 Burrows, Deshawn      15 C. H. Reeves                     18.04m      59-02    1  
      FOUL  16.04m  FOUL  18.04m       
 -- 1657 Delancy, Delando     14 L. W. Young                         DNS            
 -- 1656 Dean, Rico           15 L. W. Young                         DNS            
 -- 1581 Newton, Deniero      15 H. O. Nash                          DNS            
 -- 934 Evans, Deangelo       15 D. W. Davis                         DNS            
 -- 937 Jaiques, Judge        15 D. W. Davis                         DNS            
 -- 1600 Williams, Kendron    15 H. O. Nash                          DNS            
 -- 783 Coakley, Tamecko      15 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 780 Brown, Ishmeal        15 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 77  Boys Javelin Throw (700gms) Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 51.98m  1993        Cayotito Gray, C.H. Reeves                 
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1875 Major, McKellen      16 T. A. Thompson                   42.60m     139-09   10  
      27.39m  36.53m  39.09m  42.60m        
  2 1859 Davis, Anton         15 T. A. Thompson                   35.06m     115-00    8  
      35.06m  24.88m  31.52m            
  3 859 Fife-Enulus, Anthony  15 C. H. Reeves                     34.95m     114-08    6  
         34.95m     34.52m        
  4 1674 Mertulien, Reno      15 L. W. Young                      33.22m     109-00    5  
      32.40m  33.22m              
  5 780 Brown, Ishmeal        15 Anatol Rodgers                   32.95m     108-01    4  
      32.95m  25.99m  27.66m  30.14m        
  6 884 Rolle, Reco           16 C. H. Reeves                     28.41m      93-02    3  
      21.13m     26.56m  28.41m        
  7 1774 Johnson, Rashon      15 S. C. McPherson                  28.13m      92-03    2  
      28.13m     22.45m  26.34m        
  8 704 Burke, Kennareyo      16 A. F. Adderley                   26.30m      86-03    1  
        x   26.30m            
  9 788 Kemp, Ronald          15 Anatol Rodgers                   23.95m      78-07 
         23.95m x             
 10 1659 Fawkes, Michaelye    16 L. W. Young                      23.93m      78-06 
      23.30m  23.93m x             
 11 1598 Williams, Clayton    16 H. O. Nash                       22.59m      74-01 
      22.59m  20.85m              
 12 1566 Gittens, Victor      14 H. O. Nash                       18.40m      60-04 
        x   18.40m            
 -- 925 Belle, Bradley        14 D. W. Davis                         DNS            
 -- 734 Russell, Nicholas     15 A. F. Adderley                      DNS            
 -- 1799 Wright, Bradley      14 S. C. McPherson                     DNS            
 -- 937 Jaiques, Judge        15 D. W. Davis                         DNS            
 
Event 79  Girls High Jump (4'0") Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 1.67m  1992        Jill Eneas, C.C. Sweeting                   
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 1710 Cox, Cardia          15 S. C. McPherson                   1.42m    4-07.75   10  
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 1.45 
       XO    O    O   XO  XXO  XXX 
  2 900 Davis, Tricelle       14 D. W. Davis                      J1.37m    4-06.00    6  
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 
        O    O    O   XO  XXX 
  2 1812 Cooper, Aalijah      15 T. A. Thompson                    1.37m    4-06.00    8  
     1.22 1.27 1.32 1.37 1.42 
       XO    O    O    O  XXX 
  4 683 Minnis, Gia           16 A. F. Adderley                    1.32m    4-04.00    5  
     1.22 1.27 1.32 1.37 
        O    O    O  XXX 
  4 1524 Ferguson, Georgeann  14 H. O. Nash                       J1.32m    4-04.00    4  
     1.22 1.27 1.32 1.37 
        O  XXO   XO  XXX 
  6 811 Clarke, Makaya        13 C. H. Reeves                      1.22m    4-00.00    3  
     1.22 1.27 
       XO  XXX 
 -- 1804 Braynen, Shavantay   14 T. A. Thompson                       NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 1528 Jean, Carlie         15 H. O. Nash                           NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 805 Bethel, Tarshinka     14 C. H. Reeves                         NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 1622 Higgs, Megan         16 L. W. Young                          NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 1731 Octelus, Kecia       16 S. C. McPherson                      NH            
     1.22 
      XXX 
 -- 1611 Cunningham, Kenria   15 L. W. Young                         DNS            
 -- 898 Bramwell, Kiera       15 D. W. Davis                         DNS            
 -- 661 Adderley, Richa       15 A. F. Adderley                      DNS            
 -- 757 Newton, Shanet        13 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 744 Bauld, Ashley         14 Anatol Rodgers                      DNS            
 
Event 80  Boys High Jump (4'8") Intermediate (U17)
==========================================================================================
GSSSA Record: * 2.00m  1994        Ricardo Jacques, C.C. Sweeting              
    Name                     Age School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 877 Morley, Kejanno       15 C. H. Reeves                      1.63m    5-04.25   10  
     1.42 1.47 1.52 1.57 1.63 1.66 
        O   XO    O    O  XXO  XXX 
  2 1787 Rolle, Douvankiylin  15 S. C. McPherson                   1.57m    5-01.75    8  
     1.42 1.47 1.52 1.57 1.63 
        O    O    O   XO  XXX 
  2 1890 Springer, Demo       16 T. A. Thompson                   J1.57m    5-01.75    6  
     1.42 1.47 1.52 1.57 1.63 
        O    O   XO   XO  XXX 
  4 1683 Poitier, Devante     16 L. W. Young                       1.52m    4-11.75    5  
     1.42 1.47 1.52 1.57 
        O    O   XO  XXX 
  4 884 Rolle, Reco           16 C. H. Reeves                     J1.52m    4-11.75    4  
     1.42 1.47 1.52 1.57 
        O  XXO  XXO  XXX 
  6 1569 Johnson, Anthony     15 H. O. Nash                        1.47m    4-09.75    3  
     1.42 1.47 1.52 
      XXO    O  XXX 
  7 1764 Dorziel, Berry       15 S. C. McPherson                   1.42m    4-07.75    1.5
     1.42 1.47 
      XXO  XXX 
  7 949 Pierre, Mario         15 D. W. Davis                       1.42m    4-07.75    1.5
     1.42 1.47 
       XO  XXX 
 -- 1674 Mertulien, Reno      15 L. W. Young                          NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 1562 Ferguson, Keith      16 H. O. Nash                           NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 927 Cooper, Charles       15 D. W. Davis                          NH            
     1.42 
      XXX 
 -- 798 Rolle, Deangelo       15 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 780 Brown, Ishmeal        15 Anatol Rodgers                      DNS            
 -- 738 Smith, Lawrence       15 A. F. Adderley                      DNS            
 -- 1869 Hinson-Johnson, Jim  16 T. A. Thompson                      DNS